تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری نشست

اولین نشست هم اندیشی روسای شعب استان در سال1392

مدیر شعب استان در اولین نشست هم اندیشی روسای شعب استان در سال جدید بیان کرد - حماسه اقتصادی کارکنان بانک مسکن فروش اقساطی مسکن مهر خواهد بود - لزوم تعدیل مانده تسهیلات به مانده منابع در سالجاری

مدیر شعب استان در اولین نشست هم اندیشی روسای شعب استان در سال جدید بیان کرد - حماسه اقتصادی کارکنان بانک مسکن فروش اقساطی مسکن مهر خواهد بود - لزوم تعدیل مانده تسهیلات به مانده منابع در سالجاری
 

اولین نشست روسای شعب استان البرز در سال جدید با حضور مدیر ،مسیولین مدیریت و روسای شعب استان به منظور انتقال مسایل و موضوعات مطرح شده در سمینار مدیران عالی بانک و تبیین راهبردهای مورد انتظار در محل ساختمان مدیریت برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز در ابتدای این نشست محمد حسین جوادیان مدیر شعب استان مراتب تقدیر و تشکر ریاست عالی بانک را از همکاران سراسر کشور اعلام کرد و از ابلاغ قریب الوقوع برنامه استراتژیک بانک خبر داد.

وی با اعلام اینکه حرکت های بانک در بخش های مختلف اعم از جذب منابع ،وصول مطالبات و سایر بخشها در چارچوب برنامه استراتژیک بانک خواهد بود بر لزوم همراهی همه کارکنان در تحقق بخشی به اهداف این برنامه تاکید کرد.

مدیر شعب استان جذب منابع را کماکان اولویت اصلی بانک بر شمرد و با توجه به نقش منابع ارزان قیمت در پیشبرد اهداف بانک بر تقویت حسابهای صفردرصدی و کاهش هزینه پول برای بانک تاکید کرد.

وی با اشاره به شرایط با ثبات و ساکن حاکم بر بازارهای موازی این موضوع را فرصت مناسبی برای جذب منابع دانست و ضمن اشاره به برنامه های اداره کل طرح و برنامه در خصوص معرفی طرحهای جدید تصریح کرد:متاسفانه در بسیاری موارد مشاهده می شود مزیت های فعلی بانک نیز ناشناخته باقی مانده است.

جوادیان سپس به کاهش مطالبات معوق بانک در پایان اسفند ماه اشاره کرد و گفت : مانده مطالبات بانک در پایان اسفندماه 92نسبت به پایان اسفند91 ثابت باقی ماند که تلاش خواهیم کرد با برنامه ریزیهای انجام گرفته در سال جاری شاهد تحولات مثبت و جدی این حوزه در سطح شعب استان البرز باشیم.

مدیر استان توسعه فعالیتهای تجاری و کارمزد محور را از دیگر مسایل مطرح شده در نشست مدیران عالی بانک دانست و تعدیل مانده تسهیلات به مانده منابع را از اهداف بانک در فعالیتهای آتی به نحوی که تلاش شود تا نسبت80درصد همواره رعایت شود خواستار شد ،وی با توجه به میزان بالای پرداخت تسهیلات در استان البرز راه حل حصول به این هدف را افزایش منابع دانست.

محمد حسین جوادیان سپس به لزوم ایجاد فضای همدلی و محبت در همه سطوح بانک اشاره کرد و آنرا وظیفه همه کاکنان در تمامی رده ها دانست.

وی با تاکید بر لزوم رصد هفتگی اهداف بر جذب منابع مالی مسکن مهر تاکید کرد و افزود:فروش اقساطی مسکن مهر معنای حماسه اقتصادی در بانک مسکن است که باید مورد توجه همه کارکنان قرار گیرد.

وی استفاده از ابزارهایی نظیر تسهیلات خرید خودرو ،کالا واقلام تبلیغاتی را در جهت جذب منابع مفید دانست که متاسفانه در پاره ای از شعب بلا استفاده باقی مانده است،جوادیان بر همین اساس از همه روسای شعب خواست تقاضاهای مطروحه از طرف مشتریان ویژه را جهت بررسی حتما" به مدیریت انتقال دهند.

مدیر شعب البرزپیگیری مطالبات معوق را از اهم وظایف و انتظارات موجود در حوزه عملکردی شعب دانست وگفت:مطالبات معوق پدیده ای است که سرعت رشد آن غالبا" از سرعت پیگیری های ما بیشتر بوده است بنابراین لازم است همه کارکنان در خصوص پیگیری این مقوله اهتمام کافی داشته باشند و در این مسیر در صورت نیاز رییس شعبه می تواند نسبت به صدور حکم جهت همکاران اقدام نماید.

وی دایره ارزیابی را موظف کرد تا ضمن حضور در نشست های کمیته وصول مطالبات  پرونده های تسهیلاتی را که به لحاظ ثبت آدرس دچار مشکل می باشند را مورد بازبینی قرار دهند.

محمد حسین جوادیان عدم تکریم مناسب ارباب رجوع را با توجه به فضای رقابتی در شبکه بانکی موجب ایجاد خسارت و زیان به بانک دانست و تصریح کرد : در این رهگذر نقش رییس شعبه در راهبری کارکنان ،آموزش و ایجاد حساسیت مهم و بی بدیل می باشد.

رعایت نظم و انضباط اداری ،حضور منظم روسای شعب در محل کار و رعایت نظافت و آراستگی شعب از دیگر مواردی بودند که مدیر شعب استان بر لزوم انجام آن تاکید داشت.

وی با اشاره به شلوغی و ازدحام شعب در مقاطع زمانی مختلف بر رعایت مفاد بخشنامه صادره از سوی اداره کل امور مدیریتهای شعب تاکید و تصریح نمود:ارایه خدمات به مشتریان در زمان های خاص و شلوغ وظیفه همه همکاران فارغ از سمت و جایگاه شغلی آنان می باشد.

مدیر شعب استان پاسخگویی به مکاتبات را در زمان مقرر از انتظارات مدیریت استان دانست که باید در سریعترین زمان از طرف روسای شعب مورد رصد قرار گیرد.

جوادیان به بدنه جوان نیروی انسانی در مدیریت استان البرز اشاره کرد و افزود این پتانسیل ارزشمندی است که مسیولین شعب باید ضمن مشارکت دادن آنها در تصمیم سازی و تصمیم گیری از قابلیتهای موثر این نیروها استفاده نمایند.

مدیر شعب البرز سپس بر رعایت دقیق مفاد دستورالعملهای پولشویی تاکید کرد.

شایان ذکر است در ادامه این نشست معاونین ،رییس حوزه حراست و روسای دوایر مدیریت استان به بیان نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23