تازه های اخبار تازه های اخبار

سی و ششمین خودپرداز مدیریت شعب استان اردبیل افتتاح گردید

سی و ششمین خودپرداز مدیریت شعب استان اردبیل افتتاح گردید

خودپرداز بانک مسکن در حقیقت نماینده یک شعبه ی فعال بوده و منحصرترین برنامه هم تحت عنوان برداشت بدون کارت در کل شبکه بانکی کشور در دست بانک مسکن است

طی مراسمی در پایانه مرکزی شهرستان اردبیل ، سی و ششمین خودپرداز بانک مسکن استان اردبیل راه اندازی و افتتاح گردید . در این مراسم آقای سید اکبر سیدهاشمی معاون مدیر شعب استان خطاب به حضار اعلام نمودند ، استقبال مردم و اصناف در استفاده از خدمات الکترونیک این بانک ، زمینه ی گسترش خدمات را فراهم نموده و ما را بر این داشته که در جهت رفاه حال همشهریان ، مسافرین گرامی و مدیران و کارکنان پایانه ، خدمات بانک را نیز در این مکان متمرکز نماییم .
معاون مدیر شعب ، بانک مسکن را یک بانک مقدس معرفی و تصریح نمودند که این بانک ، نقش بسزایی در اقتصاد ایفا نموده و حدود یک سوم منازل مسکونی کشور نیز از طریق تامین مالی این بانک تولید گردیده است .
سیدهاشمی در ادامه بانک مسکن را یک بانک ارزش آفرین عنوان نموده و افزودند ، بانک مسکن به عنوان یگانه بانک عامل طرح عظیم مهر ، نقش حمایتی از طبقات محروم و متوسط را ایفا کرده و مطابق اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیز به عنوان یک بانک دولتی خدمتگزار باقی خواهد ماند .
معاون مدیر در ادامه صحبت های خود ، نقش خودپرداز بانک در آسایش و رفاه مردم را با اهمیت توصیف و بیان نمودند که مراجعین و عواملین محترم پایانه می توانند اقساط مسکن ، شار‍‍ژ تلفن همراه ، پرداخت قبوض ، نقل و انتقال وجوهات بین بانکی و ... را انجام و این را هم در جریان باشند که خودپرداز بانک مسکن در حقیقت نماینده یک شعبه ی فعال بوده و منحصرترین برنامه هم تحت عنوان برداشت بدون کارت در کل شبکه بانکی کشور در دست بانک مسکن است .
در خاتمه پس از پذیرایی از حضار توسط بانک ، از حضور گرم آنان تشکر و قدردانی گردید

 

آخرین بروزرسانی 1394/3/31