تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر کل ثبت اسناد و املاک اردبیل: کارکنان بانک مسکن از خوشنام ترین ها هستند.

مدیر شعب اردبیل به همراه روسای دوایر اعتباری و حقوقی با مدیر کل ثبت اسناد دیدار و گفتگو نمود.

 مدیر شعب اردبیل به همراه  روسای دوایر اعتباری و حقوقی  با مدیر کل ثبت اسناد دیدار و گفتگو نمود.

 ابتدا کوهی فرد مدیر شعب اردبیل ضمن تبریک انتصاب آقای رحیم محمدی به سمت مدیر کل سازمان ثبت اسناد و املاک استان اردبیل  با اشاره به اهم خدمات قابل ارایه در بانک مسکن برای طبقات مختلف مردم گفت  فعالیت بانک  در امر خانه دار نمودن عموم مردم ضمن جلب رضایت تسهیلات گیرندگان موجب  رونق تولید شده و چرخ های اقتصاد را به حرکت در می آورد  کما اینکه پرداخت بیشترین تسهیلات در شبکه بانکی  استان مبین  تاثیر گذاری این بانک در اقتصاد استان است و انتظار مااینست تا مسیولان ادارات  با سوق دادن منابع در اختیارخود به این بانک تخصصی توسعه ای  به ما این امکان داده شود تا بیشتر در خدمت عموم همشهریان و هم استانیهای  متقاضی تسهیلات باشیم.تا تحقق شعار جهش تولید به وقوع بپیوندد.

مدیر شعب اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به تقسیم اسناد بین دفاتر رسمی اشاره نمود و گفت شایسته است تا با افزایش سقف از 20 میلیون  و نیز امکان تنظیم قرارداد فروش اقساطی  توسط دفتر خانه ای که مشارکت را ثبت نموده است  و نیز تجمیع حساب سردفتران در بانک مسکن  بعلت  ارسال بیشترین تعداد اسناد در استان به دفاتر اسناد رسمی ، نصب دستگاه کارتخوان در دفاتر اسناد  و مراوده مالی اداره کل ثبت با بانک مسکن خواستار تعامل  بیشتر دو طرف گردید.

 وی به مزایای انواع خدمات قابل ارایه در بانک مسکن  من جمله حساب ممتاز، طرح دو ویک، بانکداری اینترنتی  و الکترونیکی ،صندوق امانات و ... که می تواند برای کارکنان ثبت اسناد و املاک مفید اشاره نمود و گفت آماده ارایه هرگونه خدمات بانکی هستیم.

رحیم محمدی ، مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان  گفت از کارکنان بانک و در راس آن از مدیریت استان جناب آقای کوهی فرد بابت سعه صدر ، تلاش بی منت ، دلسوزی ، اخلاق خوش و راهنمایی صحیح مشتریان کمال تشکر و قدردانی می نماییم .

آخرین بروزرسانی 1399/6/29