تازه های اخبار تازه های اخبار

افزایش تسهیلات در سال جهش تولید

خبر تمدید طرح بخشودگی جرایم بانکی( میثاق) در صداسیمای استان اردبیل

مدیر شعب بانک مسکن اردبیل از تمدید بخشودگی جرایم معوق بانکی تاپایان تیر ماه 99 در استان اردبیل خبر داد.

مدیر شعب بانک مسکن اردبیل از تمدید بخشودگی جرایم معوق بانکی تاپایان تیر ماه 99 در استان اردبیل  خبر داد.

 ابوالفضل کوهی فرد در گفتگوی جداگانه  با خبرنگار استانی پایگاه خبری هیبنا و خبر نگار واحد مرکزی خبر شبکه سبلان  گفت با پیگیری های هیات مدیره بانک مسکن بخشودگی جرایم تسهیلات معوق بانک مسکن تاپایان تیر ماه تمدید شد.

وی افزود: از عموم شهروندان تقاضا داریم تا با پرداخت بدهی ها و اقساط معوق ضمن استفاده از فرصت باقیمانده  در بخشودگی جرایم بانکی خود، نسبت به مساعدت و همیاری کارکنان بانک مسکن در خانه دار کردن  تعداد بیشتری از خانوارهای استان کمک کنند.

 افزایش تسهیلات در سال جهش تولید

مدیرشعب اردبیل از افزایش تسهیلات  بانکی به واحد های احداثی خبر داد و افزود: درسال جهش تولید  طبق  سیاستهای اعتباری موجود با افزایش تسهیلات  به واحدهای احداثی توسط سازندگان حرفه ای  و مجتمع سازانی که با بانک مسکن مراوده بانکی دارند نسبت به افزایش سقف آن اقدام کرده ایم .

کوهی فرد تصریح کرد: به سازندگان حرفه ای با استفاده از فناوری های نوین 220 میلیون تومان در مرکز استان و 180 میلیون تومان در سایر شهر های استان  تسهیلات  اعطا می شود.

وی افزود سازندگان حرفه ای  بدون استفاده از فناوری های نوین 170 میلیون تومان در مرکز استان و 140 میلیون تومان در سایر شهرهای استان  وبه  مجتمع سازان عادی تا سقف100 میلیون تومان در مرکزاستان و سقف80 میلیون  توومان در سایر شهرهای استان تسهیلات مشسارکت مدنی پرداخت می شود.
آخرین بروزرسانی 1399/6/31