تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب اردبیل با مدیر عامل سازمان آتش نشانی اردبیل

مدیر شعب اردبیل به همراه جمعی از همکاران مدیریت به مناسبت روز آتش نشانی با حضور در دفتر کار مدیر عامل آتش نشانی استان اردبیل ضمن تبریک این مناسبت از تلاش کارکنان سازمان آتش نشانی تقدیر و تشکر نمود.

مدیر شعب اردبیل به همراه  جمعی از همکاران مدیریت  به مناسبت روز  آتش نشانی   با حضور در دفتر کار مدیر عامل آتش نشانی استان اردبیل ضمن تبریک  این مناسبت از تلاش  کارکنان سازمان آتش نشانی تقدیر و تشکر نمود.

 در این دیدار  ابتدا آقای کوهی فرد با ارائه آمار و ارقام تسهیلات پرداختی بانک مسکن به همشهریان و هم استانهای عزیز و معرفی برخی از حسابها و خدمات بانک مسکن منجمله حساب صندوق مسکن یکم حقیقی و حقوقی، حساب ممتاز ، صندوق  امانات  و ... آمادگی مجموعه بانک مسکن استان را درارائه انواع خدمات به کارکنان آتش نشانی اعلام داشت.

محمود رضا یعقوبی مدیر عامل سازمان آتش نشانی نیز ضمن تقدیر از حضور  مدیر شعب اردبیل از تلاش و کوشش کاکنان بانک مسکن استان در جهت خانه دار کردن مردم تشکر نمود.

 گفتنی است  مدیر شعب اردبیل  با اهداء لوح تقدیر، گل و هدایایی از کارکنان زحمتکش سازمان آتش نشانی اردبیل در جریان سم پاشی و ضدعفونی کردن شعب این بانک در ایام  کرونایی تجلیل بعمل  آورد.

آخرین بروزرسانی 1400/1/10