تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر امور استانها بازاریابی : مشتریان چراغ بالای سر ما هستند.

بازدید مدیر اموراستانها و بازازیابی از شعب اردبیل

مدیر امور استانها و بازاریابی در سفر دو روزه به استان اردبیل از دوایرمدیریت و شعب شهرستانهای اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین بازدید نمود.

مدیر امور استانها و بازاریابی  در سفر دو روزه به استان اردبیل از دوایرمدیریت و شعب شهرستانهای اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین بازدید نمود.

آقای لاری در این سفر در بازدید از شعب مرکزی شریعتی،بسیج، جانبازان، امام(ره) ، بعثت،فلسطین، کارشناسان، کاشانی، حافظ، یساوول اردبیل و نیز شعب نیر ، نمین و سرعین با تاکید به بازاریابی مستمر و تلاش کلیه همکاران گفت: باید وارد بازارهای جدیدی شد و ارزش مشتری را حفظ نمود و در این امر، مشتری مداری  روسای شعب باید الگوی همکاران باشدو شان و منزلت مشتری حفظ شود.زیرا مشتریان به عنوان چراغ بالای سر ما هستند واگر چراغ نباشد ادامه راه ممکن نیست و مشتری به عنوان سرمایه است و برای بانک ثروت ایجاد می کند.

وی گفت مسئول شعبه ای که تحرک داشته باشد موفق است و باید پیگیر امورات مشتری باشد .نظم بصری در شعب خیلی مهم است و مشتری در همان لحظه ورود با دیدن نظم و انظباط و آراستگی محیط و پرسنل بانک که مانند ویترین بانک محسوب می شوند  در خصوص بانک قضاوت میکند و انتخاب وعدم انتخاب بانک توسط مشتری برای امورات بانکی خود رقم میخورد.چون همکاران بانکی  که در خط مقدم مواجهه با مشتری هستند  خیلی مهم هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:مسئولین شعب باید به آمارشعب اشرافیت داشته باشد وبا تشکیل جلسات بخشنامه خوانی و تبادل و بروزکردن اطلاعات کلیه همکاران بانکی موجبات راهنمایی صحیح  مشتریان و رضایت آنان را فراهم  نمایند.  

 مدیر امور استانها و بازاریابی  با بررسی جزئیات فعالیت شعب از جمله مانده منابع، تسهیلات، مطالبات، رشد منابع در ششماهه اول سال99، درصد تحقق اهداف،تعداد پرونده های زنده تسهیلاتی، تعداد پروند ه های مطالباتی و تعداد ضمانتنامه های صادره  و... با اشاره به مسئولیت مهم  مسئولین شعب  در جذب منابع و وصول مطالبات و خدمات کارمزد محور از جمله ضمانتنامه اشاره نمود و گفت که صدور ضمانتنامه ضمن کارمزد محوربودنش موجب جذب  مشتریان جدید می شود. و از  مسئولین شعب  خواست  تا  با رصد روزانه اهداف و فعالیت شعب تحت مدیرت خود بتوانند در رسیدن به اهداف عالی بانک نقش موثری ایفانمایند.

آقای لاری در خصوص اهمیت وصول مطالبات گفت :برای وصول مطالبات کلیه همکاران باید تلاش کنند چون وصول مطالبات یکی از استراتژی های مهم بانک است و همه باید مامور وصول مطالبات باشند ضمنا برای کنترل مطالبات باید ازهمان یک قسط معوقه، پیگیری را آغاز کنیم تا از ایجاد مطالبات جلوگیری بعمل آید.

اقای لاری در بازدید از شعبه مرکزی اردبیل گفت: شعبه مرکزی در مرکز استان مانند یک دانشگاهی است که باید نیروهارا پرورش دهد .وی در خصوص اهمیت مشتری گفت:امروزه مشتری است که بانک خودرا باتوجه به خدمات قابل ارائه انتخاب می کند و این مشتریان برای بانک وفادار و ماندگار خواهند بودو باید توجه داشت که به مشتری چنان خدماتی ارائه شود تا احساس مالکیت و دین به بانک داشته باشد و کار های مشتریان به موقع انجام شود و به زمان آتی موکول نگردد تا موجبات رضایت مشتریان  فراهم گردد.

 وی در بازدید از صندوق امانات مدیریت اردبیل که در شعبه بسیج اردبیل مستقر می باشد  با اشاره به  تلاش بیشتر براب جذب مشتری در این بخش گفت مطمئنا مشتری جدیدی  که برای صندوق امانات جذب می شود می تواند به مشتری دائمی بانک تبدیل شده و موجب میشود تا منابع خود را در شعب بانک مسکن متمرکز نموده و این بانک را به عنوان اصلی ترین بانک  جهت مراودات مالی خود انتخاب نماید  ضمن اینکه در بحث کارمزد محوری بودن ، صندوق امانات می تواند نقش مهمی ایفا نماید.

مدیر امور استانها و بازاریابی همچنین ازساختمان و دوایر مدیریت اردبیل بازدید نمود و با توجه به امر پشتیبانی کارکنان ستاد همکاری همه جانبه کارکنان شعب و ستاد را خواستارشد  و گفت دوایر ستاد به عنوان  راهنما و کمک کار شعب هستند و باید در کنار آنان  امورات را به نحو احسن به انجام برسانند. 

 مدیر امور استانها و بازاریابی همچنین در مصاحبه با خبرنگار هیبنا در اردبیل در خصوص طرح اقدام ملی مسکن گفت: هم وزیر و هم مدیر عامل بانک دستور دادند که در خصوص طرح اقدام ملی باید همه عناصر پای کار باشند. و به مدیران بانک در استانها دستور اکید هست که اموررادردست داشته باشندو باید در جهت پیشرفت این طرح تلاش کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی را بدست بیاوریم. و با  تهیه مسکن انبوه آرامش را به مردم هدیه بدهیم.

 آقای لاری درادامه مصاحبه و سوال خبرنگار هیبنا مبنی بر اینکه اولویت بانک در امورات مختلف چیست؟ گفت : طرح اقدام ملی و بحث وصول مطالبات جزء اولویت های  بانک   محسوب می شود.

اولویت بعدی بانک تعیین تکلیف مسکن مهر است که  بایستی این واحد ها تا پایان سال تعیین تکلیف شود تا دوباره بتوانیم با ارائه تسهیلات درجهت تامین سرپناه خدمتگزار مردم باشیم.

آخرین بروزرسانی 1400/1/10