تازه های اخبار تازه های اخبار

تحکیم روابط بانک مسکن استان بوشهر و انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان

مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر با حضور در انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان بوشهر، ضمن تشریح خدمات و محصولات بانک، به منظور ایجاد زمینه همکاری مشترک برای آغاز فعالیت های ساخت و عرضه آپارتمان های مورد تقاضای شهروندان این استان اعلام آمادگی نمود.

« به نام خدا»

تحکیم روابط بانک مسکن استان بوشهر و انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان

     مدیر شعب بانک مسکن استان بوشهر با حضور در انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان بوشهر، ضمن تشریح خدمات و محصولات بانک، به منظور ایجاد زمینه همکاری مشترک برای آغاز فعالیت های ساخت و عرضه آپارتمان های مورد تقاضای شهروندان این استان اعلام  آمادگی نمود.

در این دیدار که  کارشناسان دایره ارتباطات و بازاریابی ، مدیر شعب این استان را همراهی می کردند، بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن و انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان بوشهر تاکید شد و ضمن تشریح و ارایه گزارش به مسؤل انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان  استان  در خصوص خدمات ارایه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

       در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به رییس انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن وساختمان استان و پیمانکاران طرف قرارداد انجمن اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه گردید.

    مدیر شعب استان بوشهر گفت: به زودی جلسات مشترک با انبوه سازان  برای همفکری پیرامون نحوه همکاری بانک مسکن برای ساخت واحدهای مسکونی مورد تقاضای متقاضیان مصرفی بازار مسکن برگزار خواهد شد.

 

زینلی افزود: درصددیم از ظرفیت انبوه سازان و سازندگان حرفه ای برای ساخت واحدهای مسکونی استفاده نماییم. در حال حاضر سیاست بانک براین بوده که اکثر تسهیلات به انبوه سازان حرفه ای دارای پروانه انبوه سازی  پرداخت گردد.

وی تاکید کرد:  هدف از برگزاری این جلسات و همچنین همکاری با انبوه سازان ، ایجاد ارتباط بین متقاضیان مصرفی و سازندگان حرفه ای با واسطه بانک مسکن است تا از این طریق واحدهای تولید شده از سوی انبوه سازان در کوتاه ترین زمان ممکن به متقاضیان واجد شرایط واگذار شود.

    هژبریان رییس انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و  ساختمان استان  نیز با ابراز خرسندی از این دیدار، از حضور مدیر شعب بانک مسکن استان و هیات همراه درانجمن، تشکر و قدردانی نمود و افزود: ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و رضایت کامل از این بانک داریم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار  هدایایی به رییس انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان استان اهدای شد.

 

 

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/9/27