تازه های اخبار تازه های اخبار

« عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر: کنترل و نظارت بی اعتمادی نیست بلکه پیشگیری است»

جهت بررسی عملکرد شعب شهرستان دشتستان و ارایه راهکار، جلسه ای که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، معاون مدیریت شعب استان، رییس دفتر حراست استان، کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی و کلیه همکاران شهرستان دشتستان ، در محل شعبه مرکزی برازجان برگزار گردید.

« عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر: کنترل و نظارت بی اعتمادی نیست بلکه پیشگیری است»

      جهت بررسی عملکرد شعب شهرستان دشتستان و ارایه راهکار، جلسه ای که با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، معاون مدیریت شعب استان، رییس دفتر حراست استان، کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی  و کلیه  همکاران شهرستان دشتستان ، در محل شعبه مرکزی برازجان برگزار گردید.

     در ابتدا زینلی مدیر شعب استان ضمن قدردانی از تلاش های صورت پذیرفته گفت: انتظار بر این است که  با برنامه ریزی دقیق و با تشکیل تیم های کاری، با همدلی، همراهی، همسویی و یکپارچگی تمامی کارکنان، اهداف شعبه در تمامی زمینه ها و بخش های مختلف، در نیمه دوم سال جاری محقق شود. ایشان  نگاه مدیریت به شعبه مرکزی برازجان  را بسیار ویژه خواند و افزود: شعبه مرکزی برازجان می تواند جزی شعب ممتاز باشد. بنابراین درصد بالایی از موفقیت استان به عملکرد شعبه مرکزی این شهرستان بستگی دارد و این موضوع نقش مدیریتی و تلاش همکاران شعبه را صد چندان می کند.

زینلی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: مهمترین اصل بانک احترام به مردم است پس مردم دار باشیم و باید بدانیم اگر در هرکاری موفقیتی هست بواسطه دعای خیری است که مردم در حق ما دارند.

ایشان نقش کنترل و نظارت را کلیدی خواند و گفت: کنترل روزانه امورموضوعی بسیار جدی است که باید جهت جلوگیری از خطرات احتمالی برای همکاران و سازمان رعایت گردد. وی افزود: کنترل و نظارت به منزله بی اعتمادی نیست بلکه جهت پیش گیری از مشکلات احتمالی است.

 در ادامه موسی رحیمی معاون  مدیریت شعب استان نیز طی سخنانی گفت: باید برنامه ریزی ها بر مبنای کارهای مشارکتی باشد و بدون شک خرد جمعی بر خرد فردی برتری دارد. باید بتوانیم با تیم سازی رقابت سالمی را ایجاد کنیم. وی افزود: استراتژی ما بر اساس شایسته سالاری است و بی شک در آینده هم اینگونه خواهد بود..

     گفتنی است در این جلسه  عقیل زینلی  مدیر شعب استان  از زحمات رضا محقق نژاد رییس سابق شعبه مرکزی برازجان  و کلیه همکاران  تقدیر و تشکر نمود و انتصاب تامین زندوی  را به سمت ریاست جدید شعبه مرکزی برازجان  تبریک گفت. وی همچنین انتصاب سید باقر عسکری به سمت رییس شعبه فتح برازجان و سکینه شجاعی را به سمت معاون شعبه مزبور تبریک گفت.

آخرین بروزرسانی 1397/10/2