تازه های اخبار تازه های اخبار

« زینلی مدیر شعب استان بوشهر: کار تجربی و خلاقیت است که باعث هم افزایی می گردد »

با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع، طی فرصت باقیمانده تا پایان سال جاری، جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاون مدیریت، کارشناسان و سرگروه های شبکه بازاریابی مدیریت در دفتر مدیر شعب استان برگزارگردید.

 

 

به نام خدا

« زینلی  مدیر شعب استان بوشهر:  کار تجربی و خلاقیت است که باعث هم افزایی می گردد »

 

     با هدف رسیدن به موفقیت درامورجاری و تحقق اهداف بانک در بخش تجهیز منابع، طی فرصت باقیمانده تا پایان سال جاری، جلسه ای با حضور مدیرشعب استان، معاون مدیریت،  کارشناسان و سرگروه های شبکه بازاریابی مدیریت در دفتر مدیر شعب استان برگزارگردید.

     در این جلسه، سرگروه ها به گزارش عملکرد شعب زیر مجموعه  خود پرداختند  و با بیان دیدگاه های خود، راهکارهایی را جهت بهبود عملکرد  ارایه نمودند.

     درادامه زینلی  مدیر شعب استان خطاب به سرگروه ها گفت: سرگروه ها از بین مسوولین شعب خلاق و توانمند انتخاب گردیده اند پس این  سرگروه ها می بایست به عنوان محرک انگیزه همکاران باشند. سرگروه ها  پل های  ارتباطی هستندکه مشکلات شعب زیر مجموعه خود را  مطرح، منتقل و رفع می نمایند.  وی افزود سرگروه ها باید به نحوی جلسات و امور را اداره کنند که جای هیچ تردیدی در قابلیت ها و ظرفیت های ایشان نباشد.ایشان  نباید تفاوتی بین  کارمندان قایل شوند و یک رقابت سالم را برقرار نمایند و ضمن استفاده از همه ظرفیت ها  از تجربیات همدیگر نیز استفاده کنند.

زینلی افزود: کار تجربی و خلاقیت است که باعث هم افزایی می گردد. برای بهره وری و اثر بخشی امور باید به کار تنوع بخشید.

     وی برای بهبود شرایط فعلی راه کارهایی را از جمله سرکشی به  دارندگان پایانه های فروشگاهی، ارتباط بیشتر با ادارات، رصد مشتریان قدیمی، تکریم ارباب رجوع، تسریع در انجام امور مشتریان، شناسایی بازار هدف و... ارایه نمود.

    وی با تاکید مجدد بر تسریع در تحقق اهداف تعیین شده بانک افزود: بایستی در فرصت باقیمانده در سال جاری با بهره گیری از ابزارها و امکانات موجود به اهداف مورد نظر دست یابیم. همچنین ایشان تاکید ویژه ای بر جذب منابع ارزان قیمت و قرض الحسنه صفر درصدی نمود.

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/11/15