تازه های اخبار تازه های اخبار

«احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر: : سرعت عمل بانک مسکن در پرداخت تسهیلات حوادث غیر مترقبه و اشتغالزایی ستودنیست »

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدیر شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

« به نام خدا»

 

 

«احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) بوشهر: : سرعت عمل بانک مسکن در پرداخت تسهیلات حوادث غیر مترقبه و اشتغالزایی ستودنیست »

   مدیرکل  کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر به همراه هیاتی، با حضور در دفتر مدیر شعب استان بوشهر، در خصوص روابط دوجانبه به گفتگو پرداختند.

در این دیدار که  عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر، موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت شعب استان و سارا شهبازی رییس دایره اعتبارات مدیریت حضور داشتند، بر تحکیم روابط فی مابین بانک مسکن وکمیته امداد امام خمینی(ره) استان تاکید شد و ضمن تشریح و ارایه گزارش به مسؤولین آن کمیته در خصوص خدمات ارایه شده توسط بانک به عموم مردم استان ، هماهنگی های لازم برای ادامه روند همکاری طرفین به عمل آمد.

       در بخشی از این دیدار، عقیل زینلی مدیر شعب این استان، طی سخنانی آمادگی بانک مسکن را در سطح استان برای ارایه خدمات هرچه بهتر به کمیته امداد امام خمینی  اعلام نموده  و خواستار تداوم همکاری دو جانبه گردید.

زینلی افزود: بانک مسکن در بخش های فرهنگی، پرداخت تسهیلات به روستاییان  و دیگر مسایل تعامل خوبی با کمیته داشته که باید این تعاملات بیشتر شود.

مدیر شعب استان بوشهر با تشریح  نمودن روند عملکرد بانک در خصوص بند ب تبصره 16 سال  1398 و اینکه تاکنون به چه میزان تسهیلات پرداخت شده  و چقدر باید پرداخت میشده و چرا  اعتبار تخصیصی کامل مصرف نشده افزود: بانک مسکن عملکرد بسیار مطلوبی در این بخش داشته و امیدواریم در کوتاه ترین زمان مابقی بودجه اختصاصی را تعیین تکلیف نماییم. وی افزود: در حال حاضر شرایط خوبی جهت به سرانجام رسیدن و تعیین تکلیف تسهیلات فوق  فراهم گردیده که لازم است با همکاری دوجانبه و با تدبیر و درایت به بهترین شکل ممکن از این فرصت مهیا شده استفاده نماییم. زینلی ادامه داد: زمان ما محدود است و بایستی یکسری اقدامات را بصورت ضرب الاجل انجام دهیم

    احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر نیز که بهمرا معاونین خود در این جلسه حضور داشتند با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: کار کارکنان بانک مسکن بسیار سخت است و تلاش شما جای تقدیر و تشکر دارد. وی گفت : بانک مسکن با نگاه خدمت دهی فعالیت می کند. یکی از اقدامات موثر بانک مسکن طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی بوده کار بسیار بزرگی بوده است. وی افزود: درهر مکان که حادثه غیر مترقبه ای رخ می دهد  بانک مسکن جهت کمک رسانی به اقشار آسیب دیده پیش قدم می شود که ما مدیون این بانک هستیم .

لطفی گفت:  ما از دیر باز با بانک ارتباطات و تعاملات سازنده ای داشته ایم و امیدوارم این روابط هرچه مستحکم تر و بیشتر گردد.

 در پایان این دیدار به منظور تسریع در روند و فرایند اجرای دستورالعمل بند ب  از تبصره  16 سال 1398 مواردی مورد توافق و تصویب طرفین قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1398/8/4