تازه های اخبار تازه های اخبار

«زینلی مدیر شعب استان بوشهر: عملکرد دایره وصول مطالبات مدیریت و میزان وصولی ها عالی بوده اما هنوز تا هدف فاصله داریم»

به منظور بررسی روند کاری پیگیری وصول مطالبات در شهر برازجان، جلسه ای با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان ، معاونین مدیر شعب ، برخی ازهمکاران مدیریت و مسیولین شعب مرکزی برازجان برگزار گردید.

" به نام خدا"

«زینلی مدیر شعب استان بوشهر: عملکرد دایره وصول مطالبات مدیریت و میزان وصولی ها عالی بوده اما هنوز تا هدف فاصله داریم»

     به منظور بررسی روند کاری پیگیری وصول مطالبات در شهر برازجان، جلسه ای با حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان ، معاونین مدیر شعب ، برخی ازهمکاران مدیریت و مسیولین شعب مرکزی برازجان  برگزار گردید.

    عقیل زینلی مدیر شعب استان ضمن خوش آمدگویی به همکاران، وصول مطالبات را چالش جدی بانک خواند و از همکاران خواست تا از فرصت پیش آمده طی روزهای آتی  در بخشش سود و جرایم تسهیلات نهایت  بهره برداری را داشته باشند.

     وی  دراین جلسه با اشاره به تمدید مجدد طرح میثاق گفت: این طرح فرصتی است دوباره جهت کسانی که تا کنون موفق به استفاده  از این شرایط و مساعدت های ویژه نگردیده اند که باید با اطلاع رسانی بهترین بهره برداری را از فرصت ایجاد شده  نماییم

  ایشان همچنین وصول مطالبات را ابزاری برای تامین مالی به منظور پرداخت تسهیلات جدید به متقاضیان اعلام نموده و بر لزوم توجه به اعتبارسنجی دقیق متقاضیان و رعایت بهداشت اعتباری به عنوان ابزارهای در اختیار شعب در بخش وصول مطالبات و از همان بدو پرداخت تسهیلات تاکید نمود.

 مدیرشعب استان بوشهر افزود: در قالب این طرح متقاضیان می توانند در صورتی که کل تسهیلات را به صورت یکجا تا پایان سال جاری تسویه نقدی نمایند از مزایای بخشودگی کل جرایم بهره مند گردند. همچنین در صورت واریز بخشی از مطالبات معوق توسط متقاضیان بخشی از جرایم ایشان به نسبت مبلغ واریزی بخشوده خواهد شد.

همچنین ایشان به بیان  شرایط  جدید تقسیط مجدد و بخشودگی جرایم زلزله زدگان شهرستان دشتی پرداخته و عنوان نمودند: در راستای مساعدت به زلزله زدگان منطقه دشتی و خورموج و  حسب مصوبه شماره 10/433 مورخ 1398/07/10 هییت مدیره محترم بانک مسکن و به منظور تعیین تکلیف مطالبات بانک ناشی از تسهیلات اعطایی مناطق آسیب دیده ناشی از زلزله با بخشودگی جرایم تاخیر متعلقه و تقسیط مجدد اصل و سود تسهیلات پرداختی به مدت 9 سال در صورت مراجعه متقاضیان و با همان شرایط قرارداد اولیه موافقت به عمل آمده است.

     زینلی همچنین تداوم جلسات بررسی وضعیت عملکردی شعب در بخش وصول مطالبات به شکل فعلی را بسیار ضروری دانست و افزود: ارایه راهکار و پیشنهاد دراین زمینه،می تواند در کاهش مطالبات شعب و خروج از وضعیت بلاتکلیفی برخی پرونده هاکمک قابل توجهی نماید.

    وی همچنین ابراز امیدواری کرد با تلاشهای مستمر مجموعه همکاران و اقدامات موثری که در حال حاضر درحال انجام می باشد شاهد روندکاهشی مطالبات در پایان سال باشیم.

ایشان تاکید نمود: پیگیری وصول مطالبات می بایست مستمر بوده تا نتیجه حاصل گردد لیکن تقسیم عادلانه امور بین کلیه همکاران می تواند تداوم این موفقیت ها را بیش از پیش به ارمغان آورد.

     در ادامه رحیمی معاون مدیر شعب استان ارتقای سطح فعالیتها و اجرای اقدامات عاجل در پیگیری وصول مطالبات را خواستار شد و افزود: برای همکاران هدف گذاری نمایید و عملکرد آنهارا در مقاطع مختلف ارزیابی کنید.

آخرین بروزرسانی 1398/9/10