تازه های اخبار تازه های اخبار

شعبه بندر کنگان به باشگاه ۱۰۰۰ میلیاردی ها پیوست

برگزاری جشن ۱۰۰۰ میلیاردی شعبه بندرکنگان با حضور عقیل زینلی بخوانی مدیر شعب استان بوشهر، موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت و رییس، معاون و کارکنان شعبه برگزار گردید.

به نام خدا

شعبه بندر کنگان به باشگاه ۱۰۰۰ میلیاردی ها پیوست

 

     برگزاری جشن ۱۰۰۰ میلیاردی شعبه بندرکنگان  با حضور  عقیل زینلی بخوانی مدیر شعب استان بوشهر، موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت و رییس، معاون و کارکنان شعبه برگزار گردید.

     در این مراسم عقیل زینلی بخوانی ضمن تشکر، قدردانی  و برشمردن موفقیت های حاصله، ورود شعبه بندر کنگان را  به باشگاه شعب ۱۰۰۰ میلیاردی ها تبریک گفت و این موفقیت را نتیجه کار گروهی،تلاش، همدلی و جدیت همه جانبه تمامی کارکنان  دانست و افزود: شعبه بندرکنگان  از شعب بسیار موفق این مدیریت است و باید این جایگاه حفظ شود و این روند پیشرفت تدوام یابد.

     وی افزود: شما کار بزرگی را انجام می دهید و مردم را صاحب خانه می کنید  و یقین بدانید زمانی که مردم از شما راضی باشند خداوند نیز از شما راضی است. وی اظهار امیدواری کرد که با برنامه ریزی های صورت گرفته و با همسویی و همدلی موجود  بین همکاران ستاد و صف، شاهد موفقیت های بیشتری در آینده باشیم.

   زینلی راز موفقیت یک سازمان را همدلی، وفاق، و اتحاد کارکنان عنوان کرد واظهار نمود: وجود همدلی و تعامل بین کارکنان اولین شرط موفقیت در تحقق اهداف است و این باید با تقسیم کار صحیح بین تمام همکاران و برنامه ریزی صحیح  همراه با نظم ایجاد شود.

    وی از همکاران خواستار تشخیص صحیح و تصمیم به موقع، مطالبه گری و ارایه راهکار شد و افزود: برای مطالبات برنامه داشته باشید، و بدنبال منابع جدید  وجذب مشتریان خرد باشید چون هم ظرفیت و هم پتانسیل موجود است.

سپس موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت گفت: حلاوت و شیرینی این جشن گوارای وجود همه همکاران باشد. وی افزود: وقتی انسان تلاش می کند و نتیجه حاصل می شود این موفقیت بیشتر به دل می نشیند.شما نیز تلاش دسته جمعی نمودید و به نتیجه هم رسیدید. پس باید با یک انگیزه و محرک بیشتر برای ارتقای درجات بالاتر تلاش نمایید.

    سپس بهرام احمدی نیا  رییس بندر کنگان  به ارایه گزارشی از عملکرد شعبه  پرداخت و ضمن تشکر از همکاران خود در شعب و مجموعه مدیریت به خاطر پشتیبانی و حمایت همه جانبه، اظهارداشت  امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف تمامی کارکنان شعبه به جایگاه  بالاتر برسیم . در ادامه نیز سایر همکاران شعبه دیدگاه ها  و مطالب خود را عنوان نمودند.

     شایان ذکر است در این مراسم برش کیک به مناسبت این موفقیت توسط مسیولین مدیریت و شعبه انجام پذیرفت .

بسمه تعالی

شعبه درجه دو  بندر کنگان از شعب مستقر در جنوب استان بوشهر می باشد. این شعب  با پرسنلی بسیار زبده  و توانا طی سال جاری موفق گردید با همت و تلاش مثال زدنی به جمع شعب باشگاه هزار میلیاردی کشور بپیوندد. گفتنی است در استان بوشهر، پس از شعبه شهر جم، این شعبه دومین شعبه ای است که موفق به پیوستن به باشگاه شعب هزار میلیاردی کشور گردیده است. به این مناسبت مصاحبه ای با بهرام احمدی نیا مسوول شعبه بندرکنگان انجام شد که مراتب تقدیم حضورتان می گردد.

1-دلیل موفقیت شعبه در عضو شدن در باشگاه 1000میلیاردی شعب بانک را درچه می دانید.

کسب هر موفقیتی نتیجه یک برنامه ریزی مدون و نظارت و پیگیری است .با تلاش کارکنان شعبه و حمایت مدیریت استان با مراجعه حضوری به شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ضمن تحقق اهداف تعیین شده ، توانستیم به این موفقیت دست یابیم.

2-برای سال آتی چه تدابیری اندیشیده اید وچه برنامه ای جهت عضویت در باشگاه شعب 2000 میلیاردی دارید.

عاشقانه کار کنیم و باور کنیم، همانطور که به سعی و تلاش مضاعف توانستیم در باشگاه هزار ملیاردی قرار بگیریم با یک برنامه منسجم تر و باهمت متفکرانه در سال جدید به عضویت باشگاه 2000 ملیاردی قرارگیریم .

3-با استفاده از چه روشی موفق به جذب مشتریان می گردید.

روابط عمومی قوی و برخورد مناسب کارکنان شعبه با مشتریان ، رعایت ادب و تکریم ارباب رجوع و تماس مداوم با مشتریان ارزنده و ویژه ، همراه با صداقت و همدلی در نهایت جذب مشتری را به شعبه همراه خواهد داشت.

4-نقش سایر همکاران را در این موفقیت چگونه ارزیابی می کنید.

به طور حتم همدلی وهمکاری تمامی کارکنان شعبه در موفقیت  و جذب منابع بسیار موثر و ارزنده بوده و این موفقیت از تلاش جمعی و یکپارچه تمام کارکنان شعبه حاصل شده که قابل تقدیر و قدر دانی است.

 

5-سخن آخر:

  با توجه به اینکه مهمترین سرمایه هر سازمانی را نیروی انسانی تشکیل می دهد امیدواریم بتوانیم در سال جدید فضایی را در شعبه ایجاد کنیم که بیش از پیش  نیروی انسانی بیشترین بهره وری را داشته باشد. که برای تحقق این امر بیشترین توان خود را صرف خواهیم نمود. در پایان از تمامی کارکنان شعبه و مجموعه مدیریت استان  بویژه مدیر محترم و معاونین محترم مدیریت  که همواره در تمامی مراحل  یار و یاور ما بوده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

آخرین بروزرسانی 1398/12/7