تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از مشتریان و همسایگان حافظ منافع بانک در اغتشاشات

مراسم تقدیر و تشکر مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری مدیریت از عباس حسین پور و اعظم محمدی به جهت نقش ارزنده و بسزایی که در کاهش خسارات وارده در اغتشاشات به منافع بانک داشته اند در محل دفتر ایشان برگزار گردید.

                                                                       به نام خدا

تقدیر از مشتریان و همسایگان حافظ منافع بانک در اغتشاشات

 

      مراسم تقدیر و تشکر  مهدی جمالوندی معاون مالی و فناوری مدیریت از عباس حسین پور و اعظم محمدی  به جهت نقش ارزنده و بسزایی که در کاهش خسارات وارده در اغتشاشات به منافع بانک داشته اند در محل دفتر ایشان برگزار گردید.

جمالوندی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مهمانان گفت: بدون شک تلاش شما برای خارج نشدن شعبه ای از بانک، از مسیر خدمت رسانی ، شما را در اجر معنوی خانه دار نمودن ملت شریف و عدم تضییع دارایی های عمومی مردم نیز شریک خواهد نمود.

ایشان ادامه داد: افتخار می کنیم که کانون های خدمت رسانی ما به هموطنان عزیزمان، در مجاورت انسان های شریف و وظیفه شناسی است که با ایثار، مهربانی، وظیفه شناسی و فداکاری خود، ما را بیش از گذشته، قدردان این همه لطف و عاطفه نموده اند.

وی افزود: بر خود لازم می دانم  از طرف خود به نمایندگی از تمامی مدیران و پرسنل خدوم و زحمتکش بانک به دلیل نقش ارزنده و بسزایی که در کاهش خسارات وارده به منافع بانک داشته اید صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.

گفتنی است مهمانان هم با تشکر و قدردانی از مجموعه بانک مسکن گفتند: ما قدردان بانک مسکن هستیم و این بانک را همانند خانه خود می دانیم.

 

آخرین بروزرسانی 1399/3/11