تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مسابقه نقاشی و کتابخوانی در استان بوشهر

به مناسبت گرامیداشت هفته کرامت و به منظور ایجاد فضای شور و نشاط بین همکاران شعب و مدیریت و با هدف فرهنگ سازی و تقدیر از تلاشگران عرصه مبارزه با کرونا، تدوین برنامه های شاد و متنوع برای همکاران و خانواده محترم ایشان، این مدیریت اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی با مشارکت فرزندان کلیه همکاران در تمامی رده های سنی با موضوع " ما کرونا را شکست می دهیم" نموده است.

« به نام خدا»

برگزاری مسابقه نقاشی و کتابخوانی در استان بوشهر

به مناسبت گرامیداشت هفته کرامت و به منظور ایجاد فضای شور و نشاط بین همکاران شعب و مدیریت و با هدف فرهنگ سازی و تقدیر از تلاشگران عرصه مبارزه با کرونا، تدوین برنامه های شاد و متنوع برای همکاران و خانواده محترم ایشان، این مدیریت اقدام به  برگزاری مسابقه بزرگ نقاشی با مشارکت فرزندان کلیه همکاران  در تمامی رده های سنی با موضوع " ما کرونا را شکست می دهیم"   نموده است.

در همین راستا عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و حواشی مرتبط با آن کل کشور را در گیر خود کرده است، فرزندان همکاران بانکی نیز با نقاشی های خاص خود نسبت به آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به کودکان هم رده خود اقدام نمودند.

وی در ارتباط با اهداف برگذاری این مسابقه نقاشی افزود: این کار با هدف آموزش غیر مستقیم موارد بهداشتی برای پیشگیری و کنترل کرونا ویروس و غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان صورت پذیرفته است.

     شایان ذکر است در این مسابقه فرزندان همکاران در پنج رده سنی  شرکت نمودند که پس از بررسی بر روی کلیه آثار ارسالی توسط مربی کارآزموده نقاشی  به 9 نفر از برگزیدگان  رده های سنی مختلف از طرف این مدیریت جوایز نفیسی اهدای گردید و اسامی فرزندان برگزیده به اطلاع کلیه همکاران صف و ستاد  رسید.

  همچنین در تداوم برنامه های فرهنگی- هنری این مدیریت جهت ایجاد روحیه و نشاط بین همکاران صف و ستاد و به منظور گرامیداشت دهه کرامت و نیز یاد و خاطره مدیر عامل فقید بانک مسکن جناب آقای  حاج ابوالقاسم رحیمی انارکی، این مدیریت اقدام به  برگزاری مسابقه بزرگ فرهنگی - آموزشی در قالب کتابخوانی در سطح تمامی کارکنان صف و ستاد اعم از کارکنان رسمی و همکاران شرکتی با موضوع " نماز" نمود.

     در این راستا تعدادی کتاب با عنوان " نماز مفتاح الجنه " تالیف جناب حجت السلام آقای ابوالحسن ریوف، ویژه کارمندان که به سفارش این مدیریت و به تعداد تمامی کارکنان تحت پوشش تهیه گردیده بود ، بین همکاران توزیع و همکاران مزبور پس از مطالعه کتاب مذکور نسبت به پاسخگویی به 20 سیوال تستی مطرح شده در آخر کتاب از طریق تکمیل تصویر پاسخ نامه مربوطه اقدام و پاسخنامه تکمیل شده را به این مدیریت ارسال نموده که پس از جمع آوری پاسخ نامه های مربوطه از بین همکارانی که به سیوالات مطروحه بیشترین پاسخ مثبت را ارایه نموده بودند به قید قرعه جوایز نفیسی اعطای  گردید.

 زینلی در این ارتباط نیز گفت: این مسابقه در مسیر ترویج فرهنگ کتابخوانی و به‌منظور افزایش سرانه مطالعه و افزودن کتاب به سبد خانوار برای ارتقای سطح علم و آگاهی عمومی کارکنان اداری اجرا گردید.
وی افزود: مسابقه مذکور با مشارکت تمامی همکاران صف و ستاد  برگزار و منبع آن کتاب " نماز مفتاح الجنه "  تالیف جناب حجت السلام آقای ابوالحسن ریوف  است.

مدیر شعب استان بوشهر اظهار کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری این مسابقات معرفی و مطالعه کتب سودمند نماز با هدف گسترش معارف نورانی نماز در بین همکاران  است.

وی در پایان تاکید کرد: معتقدیم برگزاری این مسابقات فضای سازمان را با عطر نماز معطر و به نور نماز منور خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/4/18