تازه های اخبار تازه های اخبار

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی و جذب درآمدهای کارمزدی، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 20/8/1399 جهت مذاکره با مسیولین گمرک پارس جنوبی مستقر در شهرستان عسلویه وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

دیدار از گمرک پارس جنوبی

در این نشست که با حضور موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت شعب استان بوشهر، سعیده سلیمانی رییس شعبه شهرجم ، مهدی عالی حسینی رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت و دو نفر از مدیران گمرک مذکور برگزار گردید ، ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن و همچنین شرایط صدور انواع ضمانت نامه های بانکی و چگونگی ایفای تعهدات بانک در قبال این ضمانت نامه ها توسط معاون مدیر شعب استان بوشهر ارایه گردید و به ابهامات و سیوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

" به نام خدا "

دیدار از گمرک پارس جنوبی

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی و جذب درآمدهای کارمزدی، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 20/8/1399 جهت مذاکره با مسیولین گمرک پارس جنوبی مستقر در شهرستان عسلویه  وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت شعب استان بوشهر، سعیده سلیمانی رییس شعبه شهرجم ، مهدی عالی حسینی رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت  و دو نفر از مدیران گمرک مذکور برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط صدور انواع ضمانت نامه های بانکی و چگونگی ایفای تعهدات بانک در قبال این ضمانت نامه ها توسط معاون مدیر  شعب استان بوشهر  ارایه گردید و به ابهامات و سیوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

رحیمی افزود : بانک به منظور بهره وری بیشتر می بایست  دست به پویایی می زد که خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهیدات خاصی که در جهت احترام به مشتریان و بازار هدف انجامید، توانست  محصولات جدید کارمزد محور خود را برای اشخصاص حقیقی و حقوقی مختلف ارایه نماید.

 وی ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامی  بخشهایی که سیستم بانکی
 می تواند ارایه خدمت دهد دارد .

 معاون مدیریت شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله انواع ضمانت نامه های گمرکی، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر سودآوری عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارایه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته می باشد در خدمت تجار و بازرگانان  باشیم ورضایت آنها را جلب نماییم.

    وی در ادامه سخنان با بیان اینکه گمرک در استان بوشهر سابقه ای دیرینه دارد، بوشهر را علی رغم محدودیت های موجود یکی از دروازه های تجاری کشور دانست ، اظهار امیدواری کرد با همکاری نهادهای مختلف و همدلی بیشتر بتوانیم در رشد و توسعه اقتصادی استان و نهایتا کشور گام های موثری برداریم.

ایشان همچنین خواستار حمایت بیشتر سازمان های دولتی از همدیگر گردیده و افزود، منافع این حمایت ها و تعاملات مشترک بوده و در نهایت ذینفع اصلی آن مجموعه قوای مجریه ایران خواهد بود.
 

     گفتنی است در این نشست معاونت مالی گمرک پارس جنوبی توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  گمرک  و برنامه های در دست اقدام  ارایه نمود و بیان داشت: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: بنا داریم فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن وارد کنندگان کالای بیشتری از خدمات و ضمانت نامه های بانک استفاده نماییم .

آخرین بروزرسانی 1399/9/5