تازه های اخبار تازه های اخبار

حسن شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک، مرتضی صالحی مدیر امور شعب منطقه غرب کشور، عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر به همراه تعدادی از همکاران ستاد مدیریت از همکار بازنشسته جانباز خدابخش عباسی دیدار نمود.

دیدار مدیران ارشد بانک از همکار جانباز

در این دیدار که حسب دستور مدیر عامل محترم بانک ، شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی حامل سلام و پیام ویژه مدیر عامل محترم بانک به این جانباز سرافراز بود ایشان با تاکید بر لزوم زنده نگهداشــتن یاد شــهدا، و احترام و رسیدگی به ایثارگران و جانبازان گرانقــدر و خانواده هایشان، آنان را بهترین نمونه در ارایه عملی الگوی اخلاق و معنویت سالم در سطح جامعه دانست.

دیدار مدیران ارشد بانک از همکار جانباز

    حسن شهرآشوب عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک، مرتضی صالحی مدیر امور شعب منطقه غرب کشور، عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهر به همراه تعدادی از همکاران ستاد مدیریت از  همکار بازنشسته جانباز خدابخش عباسی دیدار نمود.

      در این دیدار که حسب دستور مدیر عامل محترم بانک ، شهرآشوب  عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی حامل سلام و پیام ویژه مدیر عامل محترم بانک به این جانباز سرافراز بود ایشان  با تاکید بر لزوم زنده نگهداشــتن یاد شــهدا، و احترام و رسیدگی به ایثارگران و جانبازان  گرانقــدر و خانواده هایشان، آنان  را بهترین نمونه در ارایه عملی الگوی اخلاق و معنویت سالم در سطح جامعه دانست.

    وی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

      ایشان با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نایل آمدند.

     مرتضی صالحی مدیر امور شعب منطقه غرب کشور  با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.

      زینلی مدیر شعب استان نیز  در این دیدار بیان داشت:  شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

     زینلی در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمسار خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.

  گفتنی است همکار جانباز بازنشسته مان خدابخش عباسی ضمن تقدیر و تشکر از اولیای بانک و مدیر شعب استان از بابت توجه و رسیدگی به خانواده شهدای و جانبازان و ایثارگران، خاطراتی را از زمان جبهه و جنگ  بازگو نمود.

در پایان توسط عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی بانک هدایایی به رسم یادبــود به همکارجانباز بازنشسته اهدا گردید.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/10/1