پویایی صنعت و رونق تولید در کشور مستلزم حمایت بانکهای دولتی است

مدیر عامل شرکت پالایش نفت زاگرس در دیدار با مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری:

پویایی صنعت و رونق تولید در کشور مستلزم حمایت بانکهای دولتی است

مدیر عامل شرکت پالایش نفت زاگرس در ملاقات با مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری، پویایی صنعت و تولید در استان، بویژه در بخش خصوصی را مستلزم حمایت بانکهای دولتی دانست.

مسعود سوردی مدیر عامل شرکت پالایش نفت زاگرس پس از تشکر از میزبانی بانک مسکن ، به معرفی شرکت پالایش زاگرس و تشریح ظرفیتهای و پتانسیلهای این واحد تولیدی پرداخت ، وی از این شرکت به عنوان اولین شرکت پالایشی بخش خصوصی در کشور نام برد که در منطقه شوراب استان چهارمحال و بختیاری در دست احداث است.

سوردی در ادامه اظهار نمود، این واحد تولیدی یک مجموعه بسیار بزرگ پترو-پالایشی است که در فاز اول بخش پالایشی و تولید فرآورده های نفتی و در فاز دوم بخش تولید فرآورده های پتروشیمی راه اندازی می شود که در مجموع دارای ظرفیت ایجاد بیش از 12000 شغل در استان می باشد، وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 15 درصدی این پروژه اظهار امیدواری نمود با راه اندازی فاز اول این پروژه گام بسیار بزرگی در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در استان برداشته شود.

 مدیر عامل شرکت پالایش نفت زاگرس در ادامه با اشاره به آشنایی مدیران آن واحد تولید فرآورده های نفتی، ازخدمات بانک مسکن و اقدامات این بانک در راستای خانه دار کردن مردم و کمک به حرکت چرخ اقتصادی استان، تاکید نمود، حمایت و همکاری بانک مسکن با آن واحد تولیدی در راستای تکمیل و توسعه این پروژه در استان ضروری است.

در ادامه این نشست محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان پس از عرض خیرمقدم به مدیر عامل شرکت زاگرس و هیأت همراه ایشان ، به اقدامات آن شرکت در راستای تلاش برای ایجاد رونق اقتصادی و فرصت های شغلی برای جوانان ارج نهاد و از اجرای این پروژه در استان به عنوان یادگاری ارزشمند و ماندگار و باقیات صالحات یاد کرد.

مدیر شعب استان ضمن شرح گستره خدمات بانک مسکن در حوزه های جذب سپرده، اعطای تسهیلات ، خدمات بانکداری شرکتی و سایرخدمات ارزی و ریالی گفت: بانک مسکن با هدف والای خدمت رسانی به اقشار متوسط و ضعیف جامعه، همسو با واحدهای تولیدی و صنعتی فعال استان خواهد شد تا زمینه رونق و شکوفایی اقتصادی در استان را فراهم آورد.

ربانی یکتا ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این واحد تولیدی در استان بتوان تعامل و همکاری ها را گسترش داد.

آخرین بروزرسانی 1399/10/17