از عملکرد موفق همکاران کمیته پیگیری وصول مطالبات مدیریت برای کاهش 47 درصدی مطالبات بانکی

مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری تقدیر کرد:

از عملکرد موفق همکاران کمیته پیگیری وصول مطالبات مدیریت برای کاهش 47 درصدی مطالبات بانکی

در نشستی که به منظور بررسی وضعیت مطالبات شعب ، با حضور کارکنان دوایر پیگیری وصول مطالبات و حقوقی مدیریت در محل مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، مدیر استان از موفقیت مدیریت شعب استان در کاهش 47 درصدی مطالبات بانکی در 9 ماهه اول سال 1399 ، خبر داد و عملکرد کارکنان شعب و دوایر مدیریت را در این حوزه بسیار مطلوب ارزیابی نمود.

محسن ربانی یکتا اظهار نمود: کارکنان سخت کوش شعب استان با همت و تلاش مستمر خود با کاهش  199،954 میلیون ریالی مطالبات در پایان آذرماه سالی جاری ، موفق به کاهش 47 درصدی مطالبات بانکی ، نسبت به پایان سال 1398 شده که این موفقیت و دستاورد ارزشمند را به همه کارکنان بانک مسکن استان تبریک می گوییم.

مدیر شعب استان خاطرنشان نمود: با برنامه ریزی مناسب و بهره برداری هوشمندانه از ابزارهایی همچون طرح های مصوب بانک مانند طرح میثاق و استفاده از ظرفیتهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی مناسب به مشتریان و همچنین هدف گذاری و استفاده از بسته های تشویقی- انگیزشی همچون طرح غدیر در استان، انگیزه لازم در کارکنان شعب برای تلاش بیشتر برای پیگیری وصول مطالبات بانکی فراهم شد، که این روند نزولی مطالبات بانکی در مدیریت گویای این همدلی ، همت و تلاش کارکنان استان است.

در ادامه حسین حیدری رئیس دایره پیگیری وصول مطالبات استان ، ضمن تشکر از همدلی و همکاری شعب با مدیریت و مشارکت تعاملی شعب در برنامه های مدیریت ، این موفقیت بزرگ را به خانواده بانک مسکن استان تبریک گفت و از تعامل و ارتباط تنگاتنگ و صمیمی کارکنان شعب با همکاران دوایر مدیریت به عنوان یکی از رموز کسب این موفقیت یاد کرد.

حیدری ضمن تشریح وضعیت مطالبات شعب استان خاطر نشان نمود: تمامی شعب 12 گانه استان موفق به کاهش مطالبات غیرجاری خود نسبت به ابتدای سال جاری شده اند، که در این میان شعب سعدی شهرکرد با مبلغ 87،913 میلیون ریال و 82 درصد کاهش مطالبات و شریعتی شهرکرد با مبلغ 22،195 میلیون ریال و 77 درصد کاهش و کاشانی شهرکرد با مبلغ 15،141 میلیون ریال و 63 درصد کاهش ، موفق به کسب رتبه های اول تا سوم در بین شعب استان در کاهش مطالبات و معوقات بانکی نسبت به ابتدای سال جاری شده اند، که تلاش کارکنان این شعب قابل تقدیر است.

حیدری با اشاره به تلاش همکاران شعب و مدیریت در تعیین تکلیف مطالبات بانکی در بخش های تسهیلات مشارکتی و مبادله ای اظهار نمود: شعب سعدی شهرکرد ، لردگان ، شریعتی شهرکرد و کاشانی شهرکرد بیشترین مبلغ کاهش مطالبات و معوقات بانکی در بخش مطالبات غیرجاری مشارکتی را داشته اند، و در بخش مطالبات غیرجاری مبادله ای نیز شعب لردگان ، مرکزی شهرکرد و فارسان بیشترین مبلغ کاهش را داشته اند. وی در ادامه با اشاره به هدفگذاری های دوره ای مدیریت برای شعب ابراز امیدواری نمود، که اکثر قریب به اتقاق شعب استان بتوانند در ارزیابی عملکرد منتهی به پایان سال 1399 خوش بدرخشند و در منطقه سبز این ارزیابی قرار گیرند.

در ادامه مدیر شعب استان ضمن تاکید بر پیگیری مستمر طرح های تدوین شده بانک و بهره برداری مناسب از طرح جدید و ويژه كاهش مطالبات غير جاري با عنوان طرح مهرانديش ، ابراز امیدواری نمود با برنامه ریزی و هدفگذاری و تلاش مستمر همکاران این روند نزولی مطالبات بانکی در استان تداوم داشته باشد.

در پایان نیز لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به همکاران دوایر پیگیری وصول مطالبات و حقوقی مدیریت توسط مدیر و معاون مدیریت شعب استان اهدا شد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/10/17