تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم تودیع و تقدیر از آقای داریوش عالی پور، معاون مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری مراسم تودیع و تقدیر از معاون مدیریت شعب استان

برگزاری مراسم تودیع و تقدیر از آقای داریوش عالی پور، معاون مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری

مراسم تودیع آقای داریوش عالی پور، معاون مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر شعب استان، کارکنان مدیریت و رؤسای شعب برگزار گردید. این جلسه با هدف تقدیر از زحمات و تلاشهای عالی پور که در کسوت معاونت مدیریت این استان خدمت می کرده، برگزار گردید.

لطف اله آباد، مدیر شعب استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای عالی پور در دوره خدمت خود در این استان برای ایشان موفقیت و سربلندی در مسند جدید در استان لرستان ر آرزو نمود.

آباد اظهار نمود: کارکنان این مدیریت هیچگاه خاطره ی تلاش های بی وقفه، پیگیری و سخت کوشی های عالی پور را در حوزه های مختلف مدیریتی، اجرایی، آموزشی فراموش نخواهد کرد، وی افزود: شایسته است از خدمات ارزنده، تدابیر سازنده و تلاش های خستگی ناپذیر عالی پور در طول خدمتشان در این استان، که منشای اقدامات مفید و موثر و گام های اساسی برای این مدیریت بوده است، تقدیر نماییم.

در ادامه این جلسه داریوش عالی پور نیز ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از زحمات کارکنان این مدیریت در جهت برگزاری این جلسه اظهار نمود: از اینکه خداوند متعال توفیق خدمت به مردم این استان و همکاری با کارکنان توانمند و ارزشی این استان را به ایشان عطا نموده ابراز خوشحالی نمود. عالی پور هم چنین اذعان نمود جو همکاری در این مدیریت به قدری صمیمی و دوستانه بوده که دل کندن و جدایی از کارکنان این مدیریت را برای ایشان دشوار می سازد. در پایان نیز عالی پور ضمن آرزوی سلامتی برای کارکنان این مدیریت، موفقیت و توفیق روز افزون این مدیریت را از خداوند متعال خواستار شد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11