تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری مراسم معارفه آقای فریبرز معصومی، معاون مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری مراسم معارفه معاون مدیریت شعب استان

برگزاری مراسم معارفه آقای فریبرز معصومی، معاون مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری

    مراسم معارفه آقای فریبرز معصومی، معاون مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر شعب استان، کارکنان مدیریت و رؤسای شعب برگزار گردید.

     لطف اله آباد، مدیر شعب استان ضمن تبریک انتصاب شایسته آقای معصومی به سمت معاونت مدیریت شعب استان و آرزوی سلامتی، موفقیت و سربلندی در مسند جدید برای ایشان، ابراز امیدواری کرد حضور آقای معصومی در این استان نویدبخش پویایی و مشارکت بیشتر در بین کارکنان و به تبع آن منشای خیر  برکت برای این استان خواهد بود. 

     در ادامه این جلسه فریبز معصومی نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان این مدیریت در جهت برگزاری و حضور در این جلسه، از اینکه خداوند متعال توفیق خدمت به مردم این استان و همکاری با کارکنان ارزشمند این استان را به ایشان عطا نموده ابراز خرسندی نمود. معصومی همچنین اظهارنمود: رسیدن به نتایج و اهداف بزرگ و ارزشمند با رویکرد تعقل و تفکر در سازمان فراهم خواهد شد، در این روش باید سعی گردد با ایجاد فضای همدلی و صمیمیت و تقویت حس مشارکت کارکنان، تمامی کارکنان را به جنب و جوش، تفکر و تعقل و ارایه پیشنهادهای خلاقانه ترغیب نمود. وی افزود: با چنین رویکردی و با توجه به پتانسیلهای استان و توانمندی های کارکنان و ایجاد فضای همدلی و مشارکت بیشتر، امید است که کلیه همکاران این مدیریت در کنار یکدیگر گامهای مثبتی در راستای خدمت به مردم عزیز این استان و رسیدن به جایگاه اصلی مدیریت بردارند.

آخرین بروزرسانی 1397/9/11