تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب استان با مدیران اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

بر نقش موثر آن سازمانها جهت تعیین تکلیف پروژه های بلاتکلیف مسکن مهر و کاهش مطالبات بانک تاکید شد

مدیر شعب چهارمحال و بختیاری و هیات همراه به منظور تعامل، همکاری و تحکیم روابط با مدیران اداره کل راه و شهرسازی استان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیدار نمود.

در ملاقات مدیر شعب استان با مدیر کل اداره راه و شهر ساری استان، در ابتدای جلسه، داریوش حسینی مدیر کل اداره راه و شهرسازی ضمن خوش آمدگویی و تشکر از تشریف فرمایی مدیر شعب استان و هیات همراه، انتصاب شایسته آقای ربانی یکتا به سمت مدیر شعب بانک مسکن استان را تبریک گفت. حسینی ابراز امیدواری نمود، روابط و تعامل آن اداره کل با بانک مسکن از این پس پررنگتر و گسترده تر از قبل گردد.

در ادامه محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان نیز ضمن ابراز تشکر از زحمات و همکاری های اداره راه و شهرسازی جهت خدمت به مردم در راستای آبادانی و عمران استان اظهار نمود: انتظار می رود حمایت های اداره راه و شهر سازی برای تعیین تکلیف و پیگیری تسهیلات مسکن مهر بلاتکلیف بیشتر از قبل شود و ترتیبی اتخاذ گردد که پروژه های مسکن مهری که هنوز فروش اقساطی نشده اند هرچه سریعتر تعیین تکلیف شوند. وی افزود: بدون تردید پیگیری ها و حمایت های اداره کل راه و شهرسازی استان برای فروش اقساطی نمودن و تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر می تواند نقش مؤثری در جهت خدمت به مردم شریف استان باشد.

 در ادامه مدیر کل اداره راه و شهرسازی قول مساعد جهت همکاری بیشتر با بانک داد، همچنین وی خاطر نشان نمود با عنایت به اینکه پیمانکاران و انبوه سازان طرف قرارداد اداره کل راه و شهرسازی علاقه مند به سرمایه گذاری در بانک مسکن می باشند، پیشنهاد می گردد، راه کاری ارایه و تدوین گردد تا این مشتریان بتواند از طریق اوراق خزانه از بانک مسکن تسهیلات دریافت نمایند. وی افزود: از آنجا که اسناد خزانه، اوراق بهادار با نامی هستند که بیانگر تعهد دولت به بازپرداخت مبلغ اسمی اوراق در تاریخ سررسید بوده و مشمول اسناد بدون ریسک و سررسید کمتر از یکسال می باشند، لذا ترتیبی اتخاذ گردد که به این مشتریان توانمند و بالقوه تسهیلات اعطا گردد.

در پایان نیز ربانی ابراز اظهار نمود: با بررسی و پیگیری مستمر موضوعات مطرح شده امید است این دو سازمان بتوانند در راستای خدمت به مردم استان گام های موثر برداشته و گره گشای مشکلات اقتصادی مردم گردند.

 در دیداری دیگر مدیر شعب استان با حضور در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مدیران آن سازمان ملاقات نمود، سهراب رییسی، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی جهت حضور بانک مسکن، از تلاشها و همکاری های بانک مسکن تشکر نمود، رییسی خاطر نشان نمود بانک مسکن بیش از 80 درصد از اعتبار تخصیصی در بخشهای تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی و حوادث غیر مترقبه را اعطا نموده که این تلاش و همکاری بانک مسکن استان جای تقدیر و تشکر دارد ، در پایان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید نمود، تعامل دوسویه و همکاری گسترده تر با بانک مسکن استان با هدف عمران و آبادانی استان و خدمت به قشر محروم و ضعیف جامعه جز رویکردهای این سازمان می باشد.

در ادامه این دیدار، ربانی یکتا، نیز بر اهمیت نقش بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر روستایی بلاتکلیف، بویژه در شهرستانهای بروجن، کیار و فارسان تاکید نمود. ربانی خاطر نشان نمود دستیابی به اهداف عالی سازمانی و خدمت رسانی به مردم عزیز استان در گروی تعامل و همکاری بیش از پیش بانک و بیناد مسکن انقلاب اسلامی می باشد.

آخرین بروزرسانی 1397/9/17