تازه های اخبار تازه های اخبار

در دیدار مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری از شعبه مرکزی شهرکرد

کارکنان شعبه مرکزی شهرکرد مورد تقدیر قرار گرفتند

در دیدار مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری از شعبه مرکزی شهرکرد، کارکنان شعبه مرکزی شهرکرد مورد تقدیر قرار گرفتند.

   مراسم تجلیل از کارکنان شعبه مرکزی شهرکرد با حضور مدیر و معاونت مدیریت شعب استان در راستای تقدیر از کارکنان آن شعبه جهت عضویت در باشگاه یک هزار میلیاردی های بانک مسکن برگزار شد.

در این دیدار محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان و فریبرز معصومی، معاون مدیریت شعب استان با حضور در بین کارکنان شعبه مرکزی شهرکرد از کلیه کارکنان بابت کسب موفقیت در پیوستن به باشگاه یک هزار میلیاردی بانک مسکن تقدیر نمودند.

ربانی اظهار نمود: کارکنان این شعبه با تلاش، جدیت و همدلی، نه تنها در بخش جذب منابع، بلکه در سایر بخش ها موفقیت داشته اند، ربانی با اشاره به این که کارکنان این شعبه از همکاران توانمند، متعهد و با اخلاق این استان هستند، تاکید نمود: کارکنان شعبه پتاسیل لازم برای کسب موفقیت های بیشتر و ارتقای درجه شعبه را دارند. وی ابراز امیدواری نمود: با توجه به جایگاه ویژه شعبه، با هدفگذاری، برنامه ریزی و اندکی تلاش بیشتر می توان شعبه مرکزی شهرکرد را در سال آینده در بین شعب ممتاز بانک مسکن ببینیم.

در ادامه مدیر شعب استان با اشاره به اهمیت مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع از مشتریان بانک به عنوان بزرگترین سرمایه بانک مسکن یاد نمود. وی خاطر نشان نمود: با احترام و اهمیت دادن به خواسته های مشتریان می توان آنها را به مشتریان وفادار بانک تبدیل و آنها را وابسته به بانک و خدمات بانک مسکن نمود.

در ادامه این مراسم سیدصدرالدین حسینی، رییس شعبه مرکزی شهرکرد ضمن تشکر از حضور مدیر و معاون مدیریت شعب استان در شعبه، با ارایه گزارشی از وضعیت و جایگاه فعلی شعبه، از همدلی، مشارکت و کار تیمی در سایه برنامه ریزی هدفمند به عنوان عامل موفقیت شعبه یاد نمود.

در پایان جلسه مدیر شعب استان پس از آرزوی سلامتی برای کلیه کارکنان آن شعبه و تبریک مجدد این موفقیت، لوایح تقدیر کارکنانی که مورد تشویق کتبی مدیران ارشد بانک قرار گرفته بودند را تقدیم آنها نمود.

آخرین بروزرسانی 1397/9/20