تازه های اخبار تازه های اخبار

25 دیماه هشتادمین سالروزتاسیس بانک مسکن

برگزاری جشن هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن

برگزاری جشن هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن با حضور جمعی از کارکنان مدیریت و شعب استان در محل مدیریت شعب.

  بیست و پنجم دیماه سال 1397 مراسم جشن هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن، با حضور جمعی از کارکنان مدیریت و شعب استان در محل مدیریت برگزار گردید.

کارکنان مدیریت شعب استان درفضایی دوستانه، صمیمی و شاد هشتادمین سالگرد تاسیس بانک مسکن را جشن گرفتند. در طول این جشن، برنامه های موسیقی زنده ، شعبده بازی و مسابقه برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن تبریک هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن ، حضور مدعوین و حاضرین مراسم  را خیر مقدم عرض نمود، ربانی اظهار نمود، هشتاد سال است که بانک مسکن به عنوان بانکی خدمتگذار به کلیه اقشار جامعه در راستای خانه دار کردن مردم صادقانه و خالصانه خدمت نموده و این جایگاه، اعتبار و اعتماد خود را مدیون کارکنان صدیق و زحمت کش خود در طول این هشتاد سال بوده که داشتن این سرمایه های ارزشمند، برگ زرینی از افتخارات بانک مسکن بوده که قابل ارج و تقدیر می باشد. وی در ادامه افزود، کارکنان بانک مسکن به عنوان افرادی شایسته و الگو در جامعه باید تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری و پایبندی به اصول اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بتواند با خلوص و عشق بیشتری به مردم عزیز کشورمان خدمت کنند.

همچنین در پایان جلسه از آقایان مسعود ناطقی، نورالله سیاحیان، عبدالعلی قربانی و شمسعلی امیری که سالها در کسوتهای مدیریتی و اجرایی در مدیریت شعب استان خدمت نموده اند توسط مدیر شعب استان تقدیر شد.

آخرین بروزرسانی 1397/10/29