تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان چهارمحال و بختیاری تاکید نمود:

فعالسازی صنعت ساختان در کشور به رونق اقتصادی کمک می نماید

مدیر شعب استان در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان چهارمحال و بختیاری تاکید نمود: فعالسازی صنعت ساختان در کشور به رونق اقتصادی کمک می نماید.

   در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان و هیات همراه ایشان بر لزوم افزایش همکاری و تعاملات دوسویه برای خدمت به مردم استان و گام برداشتن در راستای اهداف عالی انقلاب اسلامی،  تاکید نموند.

محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی به حاضرین در جلسه خیر مقدم عرض نمود. ربانی با اشاره به نقش فعال سازی صنعت ساختمان در پویایی اقتصاد کشور تاکید نمود، حمایت دستگاههای دولتی و اجرایی از فعالان حوزه ساختمان و مسکن نه تنها می تواند منجر به رشد اقتصادی در کشور گردد، بلکه استانداردهای ساختمان سازی نوین در حفظ منابع ملی و صرفه جویی مصرف انرژی نقش داشته و هم راستا با اهداف اقتصاد مقاومتی می باشند.

در ادامه جلسه سهراب رییسی، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، ضمن تبریک خجسته ایام دهه مبارک فجر از میزبانی بانک مسکن تشکر نمود، رییسی در ادامه ضمن تقدیر از همکاری کارکنان بانک مسکن استان، از بانک مسکن به عنوان تامین کننده منابع مالی متعهد و خدمتگزار آن سازمان جهت تحقق اهداف خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه یاد نمود. ایشان با اشاره به اهمیت اهداف عالی توسعه پایدار در کشور و استفاده صحیح از منابع، بر اهمیت نقش صنعت ساختمان در اشتغال زایی در استان و ایجاد رونق اقتصادی نیز تاکید نمود. در ادامه ایشان از وجود پروژه های ساخت مسکن بزرگ در سال آینده در استان با مشارکت بانک مسکن خبر داد، وی افزود، برخی از مناطق استان پتانسیل لازم جهت سرمایه گذاری در بخشن مسکن و ساخت و ساز را دارند، که امید است با همکاری بانک مسکن بتوانیم خدمتی به مردم عزیزمان در راستای سازندگی استان انجام داده باشیم.

در ادامه این نشست مدیر شعب بانک مسکن استان با اشاره به اهمیت ماده 2 تبصره 35 قانون بودجه سال 1395 خاطرنشان نمود، انتظار می رود بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای بهره برداری بهتر از این فرصت بانک را یاری نماید تا بتوان منابع بازگشتی را به بخش ها و پروژه های جدید تخصیص داد.

آخرین بروزرسانی 1397/11/14