تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی؛

"افتتاح دفتر کانون بازنشستگان بانک مسکن استان در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری"

به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی، دفتر کانون بازنشستگان بانک مسکن استان در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

    به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جلسه کانون بازنشستگان استان با حضور مدیر شعب استان چهارمحال و جمعی از همکاران بازنشسته استان به منظور افتتاح دفتر کانون بازنشستگان، در محل مدیریت شعب استان برگزار شد.

محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی به حاضرین در جلسه خیر مقدم عرض نمود، ربانی با اشاره به جایگاه و ارزش والای بازنشستگان در بانک مسکن اظهار نمود، جایگاه ارزشمند و اعتبار امروزی بانک مسکن را مرهون زحمات و تلاشهای بازنشستگان هستیم، امید است که کارکنان شاغل حال حاظر بانک نیز بتوانند امانتدار خوبی برای این جایگاه ارزشمند باشند. وی در ادامه با اشاره اهمیت تکریم بازنشستگان و رسیدگی به خواسته های آنها افزود، امیداست، افتتاح دفتر کانون بازنشستگان در مدیریت شعب استان در حل مشکلات بازنشستگان گره گشا بوده و فرآیند رسیدگی به مسایل و خواسته های بازنشستگان را تسهیل دهد.

در ادامه جلسه نوراله سیاحیان دهکردی، مسیول کانون بازنشستگان استان، از همکاری مدیریت شعب استان جهت هماهنگی در برگزاری این جلسه تقدیر نمود، ایشان ضمن ارایه گزارشی از مطالب عنوان شده در همایش اخیر بازنشستگان بانک مسکن در تهران اظهار نمود: رسیدگی به خواسته ها و بهبود وضعیت معیشتی همکاران بازنشسه جزی اولویتهای کانون های بازنشستگی استان ها می باشد و ابراز امیدواری نمود که در آینده ای نزدیک اقداماتی در این خصوص صورت خواهد پذیرفت. در ادامه وی ضمن تبریک افتتاح دفتر جدید کانون بازنشستگان استان ، از آمادگی این دفتر در خصوص رسیدگی و پیگیری خواسته های همکاران بازنشسته استان خبر داد.

در ادامه همکاران بازنشسته با حضور مدیر شعب استان، دفتر جدید کانون را افتتاح نمودند و کانون به مناسبت ایام دهه مبارک فجر کار خود را به صورت رسمی آغاز نمود.

آخرین بروزرسانی 1397/11/14