تازه های اخبار تازه های اخبار

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت رزو مادر و روز زن

برگزاری همایش سلامت محور و جشن خانوادگی در بانک مسکن استان

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر مراسم جشن خانوادگی و همایش سلامت محور با حضور مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از کارکنان بانک مسکن استان به همراه خانواده شان در محل مجتمع رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد.

در این مراسم شاد و مفرح کارکنان خانواده بانک مسکن استان در فضایی صمیمی و دوستانه این روز بزرگ را جشن گرفتند. در این مراسم جشن برنامه های متنوع شادی همچون اجرای موسیقی زنده سنتی، اجرای استندآپ کمدی ، مسابقه برای فرزندان همکاران و خانوده همکاران آنها برگزار شد و کارکنان بانک مسکن لحظات شاد و خاطره انگیزی را در کنار خانواده شان سپری نمودند.

در ابتدای مراسم محسن ربانی یکتا مدیر شعب استان ضمن عرض تبریک فرخنده میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و روز مادر حضور مدعوین حاضر در مراسم جشن خیر مقدم عرض نمود. ربانی یکتا سخنان خود را با تجلیل از مقام شامخ و ارزشمند زنان و مادران در جامعه اسلامی ادامه داد، ایشان با اشاره به جایگاه زن در دین مبین اسلام و مقام والای مادر در آموزه های دینی مان برکرامت و  منزلت والای حضرت فاطمه زهرا(س) تاکید نمود.

مدیر شعب استان در تاکید بر ارزش و جایگاه زن و با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) و اشاره به روایتی از امام جعفر صادق(ع) در راستای مقـام والای حضرت فاطمـه(س)، عنوان نمود: در مدت حیات آن حضرت، پس از رحلت پیامبر(ص) بارها جبراییل، فرشته وحی به محضر ایشان وارد شده و ضمن عرض تعزیت و تسلیت خبرهایی از آینده به ایشان نقل کردند، و این نشانگر مقام والای حضرت فاطمه(س) می باشد.

 ایشان در ادامه در راستای تجلیل از کارکنان اناث بانک افزود، تردیدی نیست که توسعه، پیشرفت و پیشبرد اهداف عالیه سازمان به واسطه تلاش، ابتکار عمل و همت همکاران سخت کوش به ویژه بانوانی است که با تکیه بر وجدانی آگاه و برگرفته از تعالیم دین مبین اسلام و قرآن مجید، علاوه بر انجام وظایف اجتماعی و اداری، وظیفه خطیر و سنگین خانه و خانواده را مدیریت و هدایت می نمایند، که این تلاش و فداکاری قابل تقدیر است.

در ادامه این مراسم و در راستای سلامتی خانواده ها در حوزه شبکه های مجازی، جناب سرهنگ عسگری رییس پلیس فتای استان چهارمحال و بختیاری به بیان نکات مهم در خصوص فضای سایبری و شبکه های مجازی پردازد و ایشان با اشاره به مزایا و معایب شبکه های اجتماعی، تهدیدات و فرصتهای دنیای اینترنت و فضای سایبری را برای مدعوین مراسم بازگو نمود. و از خانواده ها خواست تا با شناخت نسبت به این شبکه ها، سلامت اخلاقی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

در پایان جلسه نیز از کارکنان اناث بانک مسکن تجلیل و هدایایی به رسم یادبود به آنها تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/9