تازه های اخبار تازه های اخبار

ربانی یکتا در دیدار با مدیر شعب بانک ملی استان و ناظر پولی بانک مرکزی در استان:

تاکید بر لزوم نظارت مستمر بر خودپردازهای بانکها در ایام پایانی سال

جلسه ای با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب استان و مدیر شعب بانک ملی استان و ناظر پولی بانک مرکزی در استان چهارمحال و بختیاری در محل مدیریت شعب بانک مسکن استان برگزار شد.

    در ابتدای جلسه مدیر شعب استان، محسن ربانی یکتا ضمن عرض خیر مقدم حضور میهمانان حاضر در جلسه، میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن و روز مادر را تبریک گفت. در ادامه ربانی یکتا ضمن تشکر از خدمات خزانه بانک ملی استان و ناظر پولی بانک مرکزی در راستای تامین نقدینگی برای شبکه بانکی استان، بر لزوم وجود همکاری و تعامل بیشتر بین همکاران شبکه بانکی برای ارایه خدمات باکیفیت بهتر به مردم عزیز کشور تاکید نمود. وی افزود: بانک مسکن به عنوان بانک خدمت رسان به کلیه اقشار جامعه، آمادگی لازم جهت ارایه خدمات حضوری و غیرحضوری بهتر و گسترده تر به مردم عزیز کشورمان در ایام پایانی سال دارد که در راستای این رسالت مهم نظارت مستمر بر دستگاه های خودپراز برای تسهیل در خدمت رسانی به مشتریان امری ضروری است.

در ادامه این جلسه صباغی مدیر شعب بانک ملی استان، ضمن تشکر از خدمات بانک مسکن در راستای همکاری و تعامل مشارکتی و اثربخش با شبکه بانکی استان، از خدمات گسترده شبکه بانکی بانک مسکن در حوزه خدمات حضوری و غیرحضوری به مشتریان تقدیر و از آمادگی خزانه بانک ملی و شورای ناظر پولی استان جهت تامین نقدینگی و تامین اسکناس جهت دستگاه های خودپرداز خبر داد.

آخرین بروزرسانی 1397/12/13