تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری در جمع کارکنان استان گفت :

"شاخصهای ارزیابی عملکرد ، چراغ راه حرکت در مسیر تحقق اهداف عالی بانک است"

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری در جمع رؤسای شعب و کارکنان مدیریت با تاکید بر اهمیت بررسی و تحلیل شاخص های ارزیابی عملکرد شعب، از موفقیت در شاخصهای ارزیابی عملکرد به عنوان چراغ راهی برای حرکت در مسیر تحقق اهداف عالی بانک یاد نمود.

جلسه هم اندیشی مدیر و معاون مدیریت شعب استان با رؤسای شعب و سایر کارکنان مدیریت به منظور بررسی و تحلیل کارنامه ارزیابی عملکرد شعب در شش ماهه اول سال 1398 و تجلیل از شعب برتر در این ارزیابی در محل مدیریت شعب استان برگزار گردید.

 در ابتدای مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان پس از عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به همکاران حاضر در جلسه، ولادت با سعادت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) را به  کلیه کارکنان بانک مسکن تبریک عرض نمود. در ادامه ایشان با اشاره به کارنامه عملکرد شعب استان در ارزیابی شش ماهه اول سال 1398 اظهار نمود: 4 شعبه از مجموع 12 شعبه استان در منطقه سبز قرار دارند که سعی و تلاش آنها قابل تقدیر و تشکر است، وی با اشاره به جایگاه فعلی شعب افزود: سایر شعب نیز می توانند در فرصت باقی مانده سال جاری با هدف گذاری و تلاش بیشتر در راستای تحقق اهداف در برخی شاخصها، وضعیت خود را بهبود بخشیده و به منطقه سبز صعود نمایند.

مدیر شعب استان ضمن تاکید بر تمرکز بیشتر همکاران بر پیگیری معوقات بانکی و وصول مطالبات از رعایت بهداشت اعتباری به عنوان راهکاری کلیدی و مناسب برای پیشگیری از افزایش مطالبات بانکی و همچنین کاهش بندهای بازرسی یاد نمود، در ادامه ربانی یکتا خاطر نشان نمود، با رویکرد مدیریت دقیق تر حسابهای قرض الحسنه جاری می توان تعداد چکهای برگشتی را کاهش داد تا بتوان امتیاز مربوط به این شاخص را نیز کسب نمود. وی در ادامه ضمن تشکر از شعبی که موفق به کسب نمره لازم در این ارزیابی عملکرد شده اند از شعب: اردل – فارسان – غدیر بروجن – مرکزی شهرکرد به عنوان چهار شعبه برتر استان که در منطقه سبز قرار گرفته اند، یاد نمود.

در ادامه فریبرز معصومی معاون مدیریت شعب استان نیز به گزارش عملکرد شعب در بخشهای مختلف شاخص های ارزیابی عملکرد پرداخت، وی با اشاره به نمره های کسب شده شعب در بخشهای مجزا، گفت: شعبه اردل با کسب امتیاز 899 نمره در رتبه اول استان و پس از آن شعب فارسان با 802 امتیاز – غدیر بروجن با 771 امتیاز و مرکزی شهرکرد با 736 امتیاز  موفق به حضور در منطقه سبز شده اند.

معاون مدیریت با اشاره به اینکه سایر شعب، علی رغم تلاشهای انجام شده و کسب امتیاز لازم در شاخص های اصلی موفق به کسب امتیاز زیر شاخص ها نشده اند، تاکید نمود: شناسایی و شناخت  شاخص های ارزیابی عملکرد با جزییات کامل و زیر شاخص های مربوطه ضروری است، وی خاطر نشان نمود، با هدف گذاری هوشمندانه برای تحقق اهداف زیر شاخصها  و همچنین اعمال مدیریت جهادی و مشارکتی در بستر برنامه ریزی هدفمند می توان وضعیت عملکرد شعب را به طور چشمگیری بهبود داد و همه شعب را به منطقه سبز ارزیابی عملکرد سوق داد.

در پایان نیز لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود  به رؤسای چهار شعبه اردل ، فارسان ، غدیر بروجن و مرکزی شهرکرد که موفق به کسب رتبه های اول تا چهارم ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 1398 شده بودند توسط مدیر و معاون مدیریت اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/8/30