تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری در جمع کارکنان استان خبر داد:

"درخشش و صعود چند پله ای کارکنان استان در آزمون سنجش شغلی کارکنان بانک مسکن سال 1398 "

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری در جمع رؤسای شعب و کارکنان مدیریت با تاکید بر اهمیت آزمون سنجش اطلاعات شغلی کارکنان بانک مسکن، از درخشش و صعود چند پله ای کارکنان استان در آزمون اطلاعات سنجش شغلی سال 1398 خبر داد.

جلسه نشست مدیر و معاون مدیریت شعب استان با رؤسای شعب و سایر کارکنان مدیریت به منظور تجلیل از شعب و کارکنانی که در آزمون سنجش اطلاعات شغلی سال 1398 حایذ رتبه های برتر شده اند، در محل مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

 محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان پس از عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به همکاران حاضر در جلسه از تلاش غیرقابل انکار کارکنان شعب استان در کسب موفقیت در این دور از آزمون سنجش شغلی کارکنان تقدیر و تشکر نمود.

مدیر استان ضمن قدردانی از کارکنانی که رتبه های برتر استانی را در آزمون سنجش اطلاعات شغلی سال1398 کسب نموده اند، از قبولی صد درصدی کارکنان استان و عدم وجود غایب در این دور از آزمون خبر داد. ربانی یکتا خاطر نشان نمود: شعبه فرخشهر با میانگین نمره 90/86  به عنوان شعبه برتر استان در این آزمون بوده و پس از آن به ترتیب شعب مرکزی شهرکرد و سعدی شهرکرد با میانگین نمره 86/90  و 86/50 موفق به کسب جایگاه دوم و سوم شده اند که تلاش این عزیزان قابل تقدیر است. ایشان همچنین از کسب رتبه چهارمی مدیریت شعب استان در بین مدیریتهای هم درجه و رتبه ششمی کشوری در این آزمون خبر داد.

در ادامه معاون مدیریت شعب استان نیز ضمن تشکر از تلاش کارکنان برتر در این دوره آزمون خاطر نشان نمود، همکاران مهدی شفیعی ، حسن نیازی شهرکی ، صمد سمیع قهفرخی و خانم سهیلا قاسمی پیربلوطی، همگی با کسب امتیاز 100 موفق به احراز رتبه اول استانی در گروه بانکداران شده اند، فریبرز معصومی مطالب خود را با معرفی همکاران رتبه اول تا سوم در گروه پایوران: نوید بنی طالبی دهکردی با نمره 92/50  ، مهرداد کریمی پور با نمره 87/50  و صابر فرهادی با نمره 85 ادامه داد.

ایشان در ادامه از هژبر سلطانی خراجی (رییس شعبه هفشجان) به عنوان رتبه اول این آزمون با کسب نمره 92/50  و سیدصدرالدین حسینی (رییس شعبه مرکزی شهرکرد) ، آرش احمدی نیک (رییس شعبه فرخشهر) و داریوش بهمنی جونقانی (رییس شعبه لردگان) با کسب امتیاز 90 مشترکاً به عنوان رتبه دوم در گروه رؤسا و معاونین شعب یاد نمود.

در ادامه معاون مدیریت استان با اشاره به طراحی و ارایه کارنامه آزمون سنجش شغلی به شرکت کنندگان در این دور از رقابتها، اظهار نمود: همکاران با تحلیل و بررسی بیشتر کارنامه خود می توانند نسبت به شناسایی نقاط قوت و ضعف خود اقدام نموده و با توان بیشتری در دور بعدی رقابتها شرکت نموده که امید است همکاران استان بتوانند رتبه برتر کشوری را کسب نمایند.

در پایان جلسه نیز لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به کارکنان رتبه های برتر استانی در آزمون سنجش اطلاعات شغلی سال 1398 ، در سه گروه رؤسا و معاونین شعب – پایوران شعب – بانکداران شعب توسط مدیر و معاون مدیریت اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/8/30