تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم بازنشستگی رییس شعبه شریعتی شهرکرد در بانک مسکن

"مراسم خداحافظی و تجلیل از همکار بازنشسته در مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری "

مراسم خداحافظی بازنشستگی و تجلیل از همکار ماشای الله رضایی رییس شعبه درجه سه شریعتی شهرکرد که به تازگی به افتخار بازنشستگی نایل گردیده در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب و رؤسای شعب و سایر کارکنان مدیریت برگزار شد.

 در ابتدای این مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان پس از عرض خیر مقدم به همکاران حاضر در جلسه ، افتخار بازنشستگی ماشای الله رضایی را به ایشان و خانواده بانک مسکن استان تبریک و تهنیت گفت.

مدیر استان در ادامه از رضایی به عنوان رییس شعبه ای دلسوز، صادق و باتجربه یاد نمود، ایشان از اینکه رضایی 30 سال از عمر گهربار خود را در سنگر بانک مسکن صادقانه ، دلسوزانه و بدون هیچ حاشیه ای به مردم عزیز استان خدمت نموده تقدیر و تشکر کرد و بازنشستگی او را با عزت و غرورآفرین یاد نمود.

در ادامه ربانی یکتا ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای ایشان، خواستار تداوم و استمرار رابطه دوستانه رضایی با بانک مسکن شد و از او خواست تا تجربیات ارزشمند سی ساله خود را از همکاران استان دریغ ننماید.

در ادامه مراسم، همکار بازنشسته پس از تقدیر و تشکر از مدیریت و سایر همکاران جهت برگزاری این مراسم باشکوه، اظهار نمود: دل کندن از بانک مسکن و خدمت به مردم عزیز استان و همچنین جدایی از همکاران ارزشمندم بسیار برایم دشوار بوده و باعث دلتنگی برایم شده، رضایی در ادامه از اینکه توانسته سی سال به مردم خدمت کند و در این دوران در بین همکاران و مشتریان بانک، دوستان و یاران گرانبهایی را یافته است  ابراز خرسندی نمود.

در ادامه رضایی ضمن آرزوی سلامتی و سربلندی برای سایر همکاران بانک مسکن ، به آنها توصیه نمود:  خدمت در بانک مسکن را به منزله توفیق بزرگ الهی دانسته و شیرینی ها و تلخی های دوران خدمت را با صبر و بردباری و با هدف والای خدمت به خلق الله پشت سر بگذارند تا به امید خدا و در سایه سلامتی و عزت به افتخار بازنشستگی نایل گردند.

در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود که توسط همکاران مدیریت و شعب و همچنین مدیر شعب استان تهیه شده بود به ایشان اهدا شد و همکاران حاضر در جلسه با رضایی عکس یادگاری گرفتند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/30