تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان در همایش بصیرتی و روشنگری بسیج گفت:

با حفظ و ترویج روحیه بسیجی می توان در سنگر بانک مسکن به مردم عزیز کشورمان بهتر و شایسته تر خدمت نمود و به این توفیق بزرگ الهی رنگ و روح معنویت بخشید.

این مراسم که به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج و ارج نهادن به مقام شامخ بسیجیان، در مدیریت شعب استان با حضور معاون مدیریت شعب استان و جمعی از کارکنان شعب استان و بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج روح الله بانک مسکن استان برگزار شد، جناب سرهنگ فرج زاده مسیول سازمان بسیج کارمندان استان و دکتر اسماعیلی مسیول سیاسی سپاه استان نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن عرض خیر مقدم به همکاران حاضر در جلسه معنوی از دو میهمان ویژه این همایش جناب سرهنگ فرج زاده و دکتر اسماعیلی بابت حضور در این مراسم تجلیل نمود.

در ادامه مدیر شعب استان پس از تبریک هفته بسیج و سالگرد چهل سالگی این مردمی ترین نهاد انقلابی، اظهار نمود: برگزاری همایش بصیرتی بسیج بهانه ایست تا از سجایای ارزشمند و کرامات عدیده ی بسیج و بسیجی و دلاوری های پاکباختگان و پاکبازان هشت سال جنگ تحمیلی یاد کنیم. ایشان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) در تکریم مقام شامخ بسیجیان، از بسیج به عنوان شجره طیبه همان درخت تناور و پرثمری که شکوفه هایِ آن بوی بهارِ وصل و طراوت یقین و حدیثِ عشق می دهد، یاد نمود.

 در ادامه جلسه دکتر اسماعیلی، پس از تشکر از بانک مسکن برای برگزاری این همایش، به تشریح نقش مهم و جایگاه حساس بسیج در کشور پرداخت، وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) که فرموده بود "خدایا مرا با بسیجیانم محشور بفرما" به اهمیت بسیج از دیدگاه امام (ره) پرداخت و حضور در همایشات بسیجیان را افتخاری ارزشمند دانست.

مسیول سیاسی سپاه استان در ادامه با اشاره به وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور از شرایط کشور اسلامی مان به عنوان مقطع زمانی حساس یاد کرد و خاطر نشان نمود: مقاومت فعال راهکاری برای برون رفت از دسیسه ها و فتنه های دشمنان بویژه آمریکا می باشد، ایشان با تشریح سابقه دشمنی آمریکا با کشور ایران این نوع دشمنی را نه از نوع شخص محور و نه از نوع مسیله محور بلکه از نوع ماهیت محور بیان نمود. وی افزود: دشمنی آمریکا با کشورمان سابقه دیرینه داشته و مربوط به دولت فعلی نبوده و نیست.

در ادامه دکتر اسماعیلی با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: در این برهه حساس تاریخی که چشم دشمنان انقلاب اسلامی به مردم فهیم و انقلابی کشورمان است ، میزان حضور پرشور مردم در انتخابات یک عملکرد هوشمندانه در پاسخ به دشمنان است، در ادامه ایشان با تشریح احزاب و طیف های سیاسی حاضر در انتخابات به بیان دیدگاه ها و شعارهای انتخاباتی آنها پرداخت و توصیه نمود مردم عزیز کشور باید با دقت و بصیرت بیشتر بهترین و شایسته ترین نماینده گان را گزینش و با شور و نشاط بیشتری در انتخابات شرکت کنند.

آخرین بروزرسانی 1398/9/28