تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از همکاران ایثارگر مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری

در راستای آیین تکریم و قدردانی از ایثارگران و جانبازان بانک مسکن استان، مراسمی در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور دوتن از ایثارگران پر افتخار دفاع مقدس برگزار شد.

گفتنی است محسن ربانی یکتا ، مدیر شعب استان که از رزمندگان و ایثارگران جبهه های جنگ حق علیه باطل بود با دیگر همرزم خود صفر غفاری علیجانوند، همکار بازنشسته استان که در این مراسم حضور داشت تجدید دیدار نمودند.

مدیر شعب استان ضمن ارج نهادن به ایثارگری ها و جانفشانی های خداپسندانه رزمندگان دفاع مقدس گفت: مقاومت و ایثارگری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تا ابد در تاریخ این مرز و بوم جاودانه خواهد ماند و مردم این سرزمین به بزرگی از این عزیزان یاد خواهند نمود.

در ادامه صفر غفاری علیجانوند نیز از حضور خود در این مراسم و در جمع همکاران ابراز خرسندی نمود و ضمن تقدیر از همکاران مدیریت جهت برگزاری این جلسه، با بیان خاطرات دفاع مقدس، یاد و خاطره آن روزها را زنده نمود.

فریبرز معصومی معاون مدیریت استان در ادامه از ایثارگران و رزمندگان جنگ تحمیلی که در راه استقلال و آزادی و شرافت سرزمین اسلامی مجاهدت کرده و نهال عزت و اقتدار نظام اسلامی را با خون خویش سیراب نموده، سپاسگزاری و قدردانی کرد و از درگاه خداوند متعال برای همکاران ایثارگر بانک صحت و سلامتی و توفیق روز افزون در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) آرزو نمودند.

در پایان جلسه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود توسط معاون مدیریت به ربانی یکتا، مدیر استان و صفر غفاری علیجانوند اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/9/28