تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل مدیرشعب بانک مسکن استان از همکار ایثارگر

دیدار مدیر شعب با همکار ایثارگر مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری

در راستای آیین تکریم و قدردانی از ایثارگران و جانبازان بانک مسکن استان، مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری با حضور در منزل حجت الله صادقی سفیددشتی از دلاوری ها و جانفشانی های این همکار ایثارگر در دوران پر افتخار دفاع مقدس تشکر نمود.

در این دیدار که رؤسای شعب مرکزی و غدیر بروجن نیز حضور داشتند ، محسن ربانی یکتا مدیر شعب استان  اظهار نمود : فرهنگ تکریم رزمندگان و ایثارگران جبهه های جنگ حق علیه باطل، از الویتهای ارزشمند بانک مسکن بوده و باید روحیه ایثاگری و مقاومت سرلوحه نسل های بعدی گردد.

 مدیر شعب استان خاطر نشان نمود: ایثارگری ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس جزی لاینفک هویت و تاریخ افتخارآمیز کشورمان بوده که در در تاریخ این مرز و بوم جاودانه خواهد ماند .

حجت الله صادقی سفیددشتی میزبان این مراسم، که از بازنشستگان بانک بوده در ادامه دیدار از حضور همکاران در منزلش ابراز خرسندی نمود، ایشان که حدود 15 ماه در جبهه های جنگ و در منطقه عملیاتی شلمچه حضور پر افتخار داشته ، با بیان خاطرات دفاع مقدس، یاد برخی از همرزمان خود را که در راه دفاع از میهن به درجه شهادت نایل شده بودند را زنده نمود.

مدیر شعب استان در ادامه از ایثارگران و رزمندگان جنگ تحمیلی که در راه استقلال و سربلندی سرزمین اسلامی مجاهدت کرده سپاسگزاری و قدردانی کرد و از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان صحت و سلامتی و توفیق روز افزون در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) آرزو نمودند.

در پایان جلسه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود توسط مدیر شعب استان به صادقی سفیددشتی اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1398/10/8