تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب چهارمحال و بختیاری به عیادت همکار بازنشسته حسین امیرخانی رفت.

مدیر شعب استان به همراه مسیولین کانون بازنشستگان استان و جمعی از کارکنان مدیریت به منظور دیدار و عیادت با حسین امیرخانی که دچار سانحه تصادف شده بود، درمنزل این همکار بازنشسته حضور بهم رساندند.

گفتنی است که این همکار بازنشسته چند روز پیش در اثر سانحه تصادف از ناحیه پا و دست دچار آسیب دیدگی و شکستگی شده که اکنون دوران استراحت خود را در منزل سپری می کند.

در این دیدار مدیر شعب استان پس از احوالپرسی از  همکار بازنشسته و جویا شدن حال و شرایط فعلی ایشان، جزییات و چگونگی سانحه را از ایشان پرسید. ربانی یکتا پس از ابراز تاسف برای این اتفاق گفت: از اینکه حال این همکار رو به بهبودی می باشد خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزاریم. ایشان در ادامه ضمن اشاره بر اهمیت  وجود روابط دوستانه و صمیمی بین همکاران شاغل و بازنشسته بر لزوم افزایش مشارکت همکاران استان در مراسمات، جشن ها و دورهمی های تاکید فراوان کرد.

در این دیدار که غلامعباس جباری رییس کانون بازنشستگان استان و نورالله سیاحیان دیگر همکار بازنشسته حضور داشتند پس از آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای امیرخانی از خاطرات خوش دوران خدمت خود و همکاری با ایشان یاد کردند.

حسین امیرخانی همکار 63 ساله این مدیریت در سال 1384 با پست سازمانی بازرس ارشد به درجه پرافتخار بازنشستگی نایل شد، ایشان که سالهایی در سمت ریاست شعبه مرکزی شهرکرد نیز خدمت کرده، از محبوبیت ویژه ای بین کارکنان شاغل و بازنشسته برخوردار است.

امیرخانی نیز پس از تشکر از حضور همکاران و محبت و احوالپرسی سایر همکاران، از روند رو به بهبودی شرایط جسمی خود خبر داد، امیرخانی از محبت و همدلی همکاران استان و تاثیر و اهمیت آن در بالا بردن روحیه اش تشکر کرد. ایشان همچنین با بیان خاطرات خوش دوران خدمت خود حال و هوای بانشاطی به این مراسم عیادت بخشید.

در پایان نیز مدیر شعب استان پس از تحسین روحیه بالا و بانشاط امیرخانی برای ایشان آرزوی سلامتی و سربلندی نمود و از خانواده ایشان برای تلاشها و زحماتی که برای بهبودی ایشان کشیده اند تقدیر و تشکر نمود.   

آخرین بروزرسانی 1398/11/2