تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری:

بانک مسکن میزبان نشست کمیسیون هماهنگی بانکهای استان شد.

مدیریت شعب بانک مسکن استان میزبان نشست کمیسیون هماهنگی بانکهای استان چهارمحال و بختیاری شد. این مراسم در محل مدیریت شعب استان با حضور اعضای کمیسیون هماهنگی بانکها و مدیران شبکه بانکی استان و مدیر کل اداره اطلاعات استان و مدیران ستاد اجرایی دهه فجر استان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه محسن ربانی یکتا، مدیر استان پس از تسلیت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و جانباختگان سانحه هواپیمایی اخیر، یاد و خاطره این عزیزان را گرامی داشت.

در ادامه مدیر استان ضمن خیر مقدم به میهمانان و مدعوین حاضر در جلسه، بابت افتخار میزبانی مدیران شبکه بانکی استان و تقارن این نشست با ایام هشتاد و یکمین سالگرد تاسیس بانک مسکن ابراز خرسندی نمود.

ربانی یکتا در ادامه خاطر نشان کرد: در 25 دیماه سال 1317 بانک رهنی ایران به عنوان چهارمین بانک دولتی کشور شروع به کار نمود و اکنون هشتاد و یکمین سالگرد افتخارآمیز خود را در حالی پشت سر می گذارد که ضمن تلاش در راستای تامین مسکن و سرپناه اقشار مختلف جامعه ، اهداف والایی همچون: مشارکت در فعالیتهای انسان دوستانه و مسیولیت های اجتماعی – کمک در تامین مسکن اقشار محروم و کم درآمد – احیا و بازآفرینی بافت فرسوده شهری - کمک به عمران و آبادانی کشور و تلاش در جهت رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را فرا روی خود قرار داده و خدمت به مردم کشور را افتخار خود می داند.

مدیر استان با ارایه گزارش مختصری از اقدامات بانک مسکن در حوزه های خدمت رسانی به مردم استان سخنان خود را ادامه داد.

در ادامه این جلسه، احمدرضا صباغی رییس کمیسیون هماهنگی بانکهای استان ضمن خیر مقدم به حاضرین ، از میزبانی بانک مسکن جهت برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر نمود، صباغی در ادامه اظهار نمود: جلسه کمیسیون شورای هماهنگی بانکهای استان هر دوماه، یک بار به منظور هماهنگی بیشتر شبکه بانکی استان با هدف بررسی مسایل و مشکلات شبکه بانکی استان برگزار می گردد و فراخور شرایط و مناسبت های پیش رو و بنا به ضرورت از برخی از مدیران و مسیولین استانی جهت حضور در جلسه دعوت به عمل می آید، وی گفت: با عنایت به ایام دهه مبارک فجر و انتخابات پیش رو و اهمیت بالای این رویدادها برای کشورمان، از مدیر کل اداره اطلاعات استان و مدیران ستاد اجرایی دهه فجر دعوت به عمل آمده است.

در ادامه مدیر کل اداره اطلاعات استان پس از تسلیت شهادت حضرت صدیقه کبری(س)، از حضور در بین مدیران شبکه بانکی استان ابراز خرسندی نمود، حق شناس از کارکنان پرتلاش شبکه بانکی به عنوان رزمندگان اقتصادی کشور یاد نمود. وی افزود تلاشها و خدمات شبکه بانکی در راستای رونق بخشیدن به چرخه اقتصادی ، ایجاد اشتغال و رفع نیازهای ضروری مردم انکار ناپذیر است.

مدیر کل اداره اطلاعات در ادامه با اشاره بر اهمیت داشتن ایمان بالا در ارایه خدمت به مردم عزیز کشورمان، تاکید نمود: به عنوان مدیران استان وظیفه داریم نسبت به مشکلات اقتصادی مردم حساس بوده و با دلسوزی بیشتری به نیازهای مردم رسیدگی کرد، وی افزود: شبکه بانکی استان باید تلاش کند ضمن رعایت قوانین و مقررات بانک مرکزی و مراجع ذیصلاح، با تسهیل در شرایط ارایه خدمات بانکی، گره گشای مسایل و مشکلات اقتصادی مردم عزیز استان باشد.

حق شناس در ادامه با تشریح شرایط حساس اقتصادی و سیاسی کشور، بر اهمیت وجود امنیت اقتصادی برای مردم کشور و نقش شبکه بانکی در راستای تامین آن، تاکید نمود.

در ادامه رییس ستاد دهه فجر استان پس از تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و شهادت سردار سلیمانی بر اهمیت برگزاری بزرگداشت هرچه باشکوه تر ایام دهه مبارک فجر در سال جاری تاکید کرد، علی گرجی اظهار نمود: برنامه ریزی شبکه بانکی استان برای برگزاری مراسمات فرهنگی و ورزشی در این ایام قابل تقدیر است ، وی افزود: حضور پرشور کارکنان شبکه بانکی در بزرگداشت این ایام و لزوم مشارکت و وحدت رویه در برنامه های شبکه بانکی با هماهنگی با ستاد دهه فجر استان مورد انتظار است.

در ادامه جلسه سایر مدیران شبکه بانکی در خصوص مسایل و مشکلات خود و برگزاری هرچه باشکوه تر ایام مبارک دهه فجر به بحث و گفتگو نشستند و برای همکاری در برگزاری مراسمات فرهنگی و ورزشی این ایام اعلام آمادگی نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/11/10