تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری :

مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، مسابقات ورزشی در 6 رشته: شنا، تنیس روی میز، فوتبال دستی، شطرنج، دارت و آمادگی جسمانی در مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری با هدف ترویج فرهنگ ورزش و ارتقای سلامت جســمی و روحی کارکنان برگزار شد.

این مسابقات همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و به مناسبت بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با استقبال پرشور و کم نظیر همکاران استان مواجه شد و همکاران شرکت کننده در محیطی صمیمی و دوستانه در 2 روز متوالی به رقابت پرداختند.

در روز اول رقابتها، مسابقه شنا در استخر دانشگاه شهرکرد و همزمان با سانس شنای کارکنان بانک برگزار گردید، در این رقابت که در قالب شنای کرال 25×2  بود، 5 نفر از کارکنان استان شرکت نمودند که رضا مبینی دهکردی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و پس از ایشان جاسم نجفی شلمزاری موفق به کسب رتبه دوم شد.

در روز دوم رقابتها، مسابقات در سالن ورزشی مدیریت شعب استان و در 5 رشته ورزشی: تنیس روی میز، فوتبال دستی، آمادگی جسمانی، دارت و شطرنج از سر گرفته شد.

در مسابقات تنیس روی میز که 14 نفر از همکاران شرکت کرده بودند پس از انجام قرعه کشی، شرکت کنندگان به رقابت پرداختند که در پایان محسن میراحمدی شلمزاری موفق به کسب مقام اول شد و حسن نصیری در جایگاه دوم ایستاد.

در مسابقات فوتبال دستی 16 نفر از همکاران حضور داشتند که پس از انجام قرعه کشی به 8 گروه 2 نفره تقسیم شدند و به رقابت پرداختند، در پایان این رقابتها، خدایار کرمی و هادی باقری جایگاه اولی را به گروه خود اختصاص دادند و پس از آنها گروه کورش ترابی و سجاد محمدی حایذ رتبه دومی گردیدند.

در رقابتهای شطرنج که 6 نفر از همکاران حضور داشتند، مهدی قاسمی موفق به کسب مقام اول این رقابتها و پس از ایشان علی حسین علیدادی و ستار نجفی مشترکاً به کسب جایگاه دوم نایل گردیدند.

در مسابقات دارت هم 7 نفر از همکاران حضور داشتند، این مسابقه در دو مرحله مقدماتی و فینال برگزار گردید که در پایان علیرضا زمانی دهکردی مقام اول را به خود اختصاص داد و مقام دوم این رقابتهای به مهدی پاسبانی تعلق گرفت.

در مسابقات آمادگی جسمانی نیز 8 نفر از همکاران استان میزان آمادگی جسمانی خود را در 4 آیتم مختلف: دراز و نشست – پرش جفت - بارفیکس - شنای سویدی به چالش کشیدند، که در مجموع امتیازبندی، مسعود خلیلیان شلمزاری موفق به کسب مقام اول و رضا مبینی دهکردی به کسب رتبه دومی این رقابتها نایل گردید.

در پایان از شرکت کنندگان به نحو مطلوبی پذیرایی شد و مقرر گردید در اولین فرصت با حضور مدیر شعب استان از افرادی که موفق به کسب مقامهای برتر شده اند تقدیر گردد و جوایز نفیسی به این عزیزان اهدا گردد.

آخرین بروزرسانی 1398/11/16