تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان در ملاقات با رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان:

اشتغال زایی و کمک به بهبود وضعیت معیشت مردم با رونق در صنعت ساختمان

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال و بختیاری و هیات همراه با مدیر شعب بانک مسکن استان به منظور هم افزایی و تحکیم روابط ملاقات نمودند.

   در ابتدای جلسه محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه ، از همکاری و تعامل دوسویه سازمان نظام مهندسی با بانک مسکن در سال گذشته قدردانی نمود. ربانی یکتا با اشاره به رسالت بانک مسکن در راستای ایجاد سرپناه برای مردم و اهمیت رونق تولید مسکن برای اقشار نیازمند جامعه بر تاثیر رونق صنعت ساختمان در اشتغال زایی و کمک به بهبود وضعیت معیشت مردم تاکید کرد.

در ادامه جلسه دکتر کوهی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ضمن ابراز تاسف برای درگذشت مدیر عامل فقید بانک مسکن، یاد و خاطره مرحوم رحیمی انارکی را گرامی داشت، دکتر کوهی مطالب خود را با ابراز رضایت از خدمات بانک مسکن در سال گذشته به مجموعه سازمان نظام مهندسی استان به ویژه همکاران شعبه مرکزی شهرکرد ادامه داد، وی خاطر نشان نمود: با توجه به تخصصی بودن بانک مکسن در حوزه ساختمان و مسکن و همچنین سیاستهای کلان این بانک در جهت حمایت از رونق ساخت و ساز در کشور ، این سازمان را ترغیب به همکاری و فعالیت بیشتر با بانک مسکن می نماید.

در ادامه مدیر شعب استان با اشاره به سیاست های اعتباری بانک مسکن در اعطای تسهیلات به مجتمع سازان و انبوه سازان، از آن به عنوان فرصت طلایی جهت حرکت در مسیر پویایی بیشتر ساخت و ساز در استان یاد نمود. وی افزود: حمایت سازمان نظام مهندسی از بانک مسکن در معرفی هرچه بهتر خدمات بانک مسکن به مهندسین ، انبوه سازان و سایر فعالین ساخت و ساز در استان در شرایط کنونی اقتصادی کشور ضروری می باشد.

دکتر کوهی از تمایل آن مجموعه جهت افزایش تعامل و گسترش دامنه همکاری ها در سال جدید با بانک مسکن خبر داد، وی ابراز امیدواری نمود که در سال جاری منابع بیشتری از سازمان نظام مهندسی را در بانک مسکن متمرکز نمایند.

آخرین بروزرسانی 1399/2/16