تازه های اخبار تازه های اخبار

در نشست با رییس کانون بازنشستگان بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری:

مدیر شعب استان وضعیت سلامت همکاران بازنشسته را جویا شد

به مناسبت بیست و پنجم مردادماه روز خانواده و تکریم بازنشستگان، مدیر شعب بانک مسکن استان در نشستی با رییس کانون بازنشستگان استان ، وضعیت سلامت و معیشت کارکنان بازنشسته استان را جویا شد.

در ابتدای این جلسه مدیر شعب استان ضمن تقدیر از همکاران بازنشسته بانک ، روز خانواده و تکریم بازنشستگان به همه پیشکسوتان بانک مسکن تبریک گفت، ربانی یکتا خاطر نشان نمود: به همراه بودن تکریم بازنشستگان در کنار روز خانواده، نشان از اهمیت تکریم بازنشستگان در خانواده و جامعه دارد. ایشان با اشاره به شرایط کنونی کشور و شیوع بیماری کرونا اظهار نمود ، سلامت و تندرستی همکاران بازنشسته از اهمیت بالایی برای خانواده بزرگ بانک مسکن برخوردار است.

 مدیر شعب استان در ادامه خاطرنشان نمود، به خاطر حفظ سلامت همکاران بازنشسته و پیشگیری از شیوع این بیماری منحوس، در حال حاضر شرایط برای دعوت از این عزیزان و برگزاری نشستی دوستانه که شایسته پیشکسوتان ارزشمند بانک باشد ، مهیا نبوده و امیداست به زودی در شرایطی بهتر در خدمت این عزیزان باشیم.

در ادامه غلامعباس جباری ، رییس کانون بازنشستگان استان پس از تقدیر از مدیر شعب استان برای برگزاری این جلسه ، گزارشی از اقدامات کانون به مدیر شعب استان ارایه نمود، در ادامه ایشان نیز با اشاره به اهمیت حفظ تندرستی همکاران از سلامت همه بازنشستگان استان خبر داد، جباری ابراز امیدواری نمود که بعد از پشت سر گذاشتن بحران کرونا ، با برگزاری تورهای تفریحی، سیاحتی و زیارتی برای بازنشستگان بتوان روحیه و نشاط را به این عزیزان باز گرداند.

آخرین بروزرسانی 1399/5/29