تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری در مراسم بزرگداشت روز پزشک:

به رزمندگان جبهه سلامت خسته نباشید و خدا قوت می گوییم

به مناسبت آیین بزرگداشت روز پزشک ، با برگزاری مراسمی در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری از جمعی از پزشکانی که با بانک مسکن تعامل و همکاری دارند، تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ، پس از تسلیت ایام سوگواری شهادت اباعبدالله حسین (ع) ، هفته دولت و سالروز بزرگداشت روز پربار و ماندگار پزشک را گرامی داشت.

مدیر استان، اظهار نمود: جامعه پزشکی تلاشگر و متعهد کشورمان، خدمات ارزشمند و ماندگار حکیم ابوعلی سینا را همیشه در راستای هدف عالی شفا بخشی بیماران و خدمت به خلق خدا را در سرلوحه کار خود قرار می دهند، که این هدف والا و خداپسندانه قابل تقدیر است.

 وی از جامعه پرتلاش پزشکی که این روزها در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا بوده و انرژی فراوانی در قبال سلامت جامعه، صرف می نمایند، به عنوان رزمندگان جبهه سلامت یاد نمود و ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به کادر درمانی کشور به مجاهدت و تلاشهای دلسوزانه پزشکان کشورمان ارج نهاد.

ربانی یکتا همچنین با اشاره به روز پنجم شهریورماه ، روز بزرگداشت محمدبن زکریای رازی و روز داروسازی ، پیشاپیش این روز بزرگ را گرامی داشت و از زحمات دکتر داروساز معتمد بانک که در جلسه نیز حضور داشت تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه دکتر خسرو مهدیان، پزشک معتمد بانک نیز از حضور خود در این مراسم و در جمع سایر پزشکان و کارکنان بانک مسکن ابراز خرسندی نمود و از همکاران بانک جهت برگزاری این جلسه تقدیر نمود. ایشان با اشاره به همکاری و تعامل چند ساله خود با بانک مسکن در حوزه های درمانی و حتی مالی و اقتصادی ، از این ارتباط دوستانه و صمیمی ابراز رضایت نمود.

در ادامه نیز سایر پزشکان حاضر در جلسه ضمن تقدیر از بانک مسکن جهت برگزاری این مراسم، از فرصت خدمت به مردم سرزمینمان به عنوان موهبتی الهی یاد نمودند.

در پایان جلسه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به پزشکان حاضر در جلسه اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1399/6/2