تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید:

توزیع بسته های لوازم التحریر در مدرسه شهدای بانک مسکن شهر آلونی

طی مراسمی با شکوه و همزمان با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید، مدیریت شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری با توزیع بسته های لوازم و التحریر بین دانش آموزان مدرسه شهدای بانک مسکن شهر آلونی ، بار دیگر لبخند مهر و امید را به دانش آموزان این مدرسه تقدیم کرد.

    همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ، بانک مسکن در راستای تداوم تحقق مسیولیت های اجتماعی خود ، با حضور در مدرسه شهدای بانک مسکن شهر آلونی ، با توزیع بیش از 600 بسته لوازم و التحریر بین دانش آموزان این مدرسه ، حمایت خیرخواهانه خود را از دانش آموزان این مدرسه اعلام کرد.

در ابتدای این مراسم ریاست آموزش و پرورش شهرستان خانمیرزا ، پس از تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بهار تعلیم و تعلم ، حضور بانک مسکن را در شهر آلونی ، نگین سبز شهرستان خانمیرزا را گرامی داشت.

کوروش جهانی ضمن تقدیر و تشکر از بانک مسکن در جهت مشارکت در ساخت این مدرسه، از حمایت و حضور مجدد بانک مسکن در سال تحصیلی جدید در این مدرسه تقدیر کرد، وی از افتتاح مدرسه شهدای بانک مسکن در شهر آلونی، به عنوان یادگاری ماندگار و بنایی ارزشمند برای مردم این شهرستان یاد کرد.

جهانی خاطر نشان کرد: این مدرسه به همت بانک مسکن در بهمن ماه سال 1397 افتتاح شد و از مهرماه 1398 به طور رسمی شروع به کار کرده و دانش آموزان این مدرسه در سال تحصیلی جدید در دو نوبت صبح و بعد ازظهر، در مقطع دبستان پسرانه و دخترانه مشغول به تحصیل هستند.

در ادامه خانم ژاله نجفی، مدیر نوبت دخترانه این مدرسه ، پس از ارج نهادن به اقدامات خیرخواهانه بانک مسکن جهت اهدای بسته لوازم التحریر به دانش آموزان ، اظهار نمود: این دبستان با 11 کلاس درسی ، در دو نوبت دخترانه و پسرانه در حال تعلیم و تعلم فرزندان سختکوش و آینده ساز این مرز و بوم است، وی افزود: بانک مسکن با این اقدام خداپسندانه، نام خود را در قلب و ذهن مردم این شهرستان جاودانه نمود.

نجفی در ادامه با اشاره به حمایت اخیر بانک مسکن در تجهیز این مدرسه در تابستان سال جاری، اظهار نمود ، بانک مسکن با اهدای کمک هزینه خرید دو دستگاه اسپیلیت (کولرگازی) به مدرسه به ارزش 200 میلیون ریال ، باری دیگر نیت خیرخواهانه و حضور سبز خود را در مسیر حمایت از دانش آموزان و کادر آموزشی این مدرسه ثابت کرده است.

در ادامه نیز مهراب مبینی دهکردی، رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب استان، پس از تقدیر و تشکر از همکاری و پیگیری های دلسوزانه مسیولین آموزش و پرورش شهرستان خانمیرزا و مدیران مدرسه شهدای بانک مسکن آلونی در راستای تجهیز و تکمیل مدرسه، اظهار نمود: بانک مسکن در راستای تحقق مسیولیت اجتماعی و از محل هزینه های امور فرهنگی حساب‌های قرض الحسنه بانک ، تاکنون اقدام به ساخت چندین مدرسه در مناطق محروم کشور نموده تا با این عمل خداپسندانه به مردم عزیز کشورمان خدمتی کرده باشد و بنایی ارزشمند را برای مردم مناطق محروم کشور به یادگار گذارد.

مبینی دهکردی با اشاره به فضای پر مهر و صمیمی مدرسه شهدای بانک مسکن ، ابراز امیدواری کرد که اهدای این بسته های لوازم و التحریر ، بتواند برای دانش آموزان مدرسه ، نشاط و انگیزه تلاش بیشتر در سال تحصیلی جدید را به ارمغان آورد.

در پایان مراسم نیز در فضایی شاد و دوستانه، بسته های لوازم و التحریر بین دانش آموزان مدرسه توزیع شد.

آخرین بروزرسانی 1399/6/24