تازه های اخبار تازه های اخبار

دبیر هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان در دیدار با مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری :

همکاری و تعامل با بانک مسکن افتخاری ارزشمند است

اعضای هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان چهارمحال و بختیاری به منظور ایجاد تعامل و گسترش همکاری ها با حضور در مدیریت شعب بانک مسکن استان با مدیر استان به بحث و گفتگو نشستند.

    در ابتدای دیدار مدیر شعب استان ، محسن ربانی یکتا ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان جلسه ، از تلاشگران عرصه ورزش در استان تقدیر نمود، ایشان با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در ارتقای سلامت روحیه و نشاط جامعه بر لزوم ترغیب و تشویق کلیه افراد جامعه به ویژه جوانان به ورزش تاکید کرد.

در ادامه جلسه احمد مولوی ، دبیر هیات انجمن های ورزشهای رزمی استان ضمن تقدیر از میزبانی بانک مسکن از همکاری و تعامل با بانک مسکن به عنوان افتخاری ارزشمند یاد کرد، مولوی در ادامه با اشاره به اینکه این هیات بیش از 4000 عضو را در استان تحت پوشش دارد به بیان حوزه های فعالیت هیات در استان پرداخت.

دبیر هیات ورزشهای رزمی استان خاطرنشان کرد برای ارتقای سطح کیفی ورزشهای رزمی همراهی و حمایت بانک مسکن از این هیات بسیار مفید و ارزشمند خواهد بود و ابراز امیدواری نمود نگاه مثبت مدیران ورزشی استان همچون مدیران بانک مسکن بتواند خدمت بزرگی به پیشرفت سطح ورزش استان و افزایش روحیه و نشاط در جامعه نماید.

در ادامه این نشست محسن ربانی یکتا نیز به تشریح برخی از خدمات بانک مسکن پرداخت و از آمادگی بانک مسکن جهت همکاری با آن هیات در چارچوب مقررات بانک مسکن خبر داد، وی با معرفی طرحهای حمایتی دولت همچون طرح اقدام ملی و امکان تشکیل شرکت تعاونی مسکن برای هیات ورزشهای رزمی استان و امکان مشارکت با بانک مسکن ، به عنوان راهکاری برای کمک به خانه دار کردن ورزشکاران استان یاد کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/7/13