تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری در جمع کارکنان استان:

از شعب موفق در ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 1399 تقدیر کرد

در نشست بررسی گزارش ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 1399 ، مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری در جمع رؤسای شعب و کارکنان مدیریت با تاکید بر اهمیت بررسی و تحلیل ادواری شاخص های ارزیابی عملکرد شعب، از این شاخص های به عنوان چراغ راه مسیر رسیدن به موفقیت و تحقق اهداف عالی بانک یاد نمود.

جلسه هم اندیشی مدیر استان با رؤسای شعب و سایر کارکنان مدیریت به منظور بررسی و تحلیل کارنامه ارزیابی عملکرد شعب در شش ماهه اول سال 1399 و تشریح اهداف تعیین شده در نیمه دوم سال 1399 برگزار گردید.

در ابتدای مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه، کسب نشان برتر بانک مسکن در جشنواره شهید رجایی امور اقتصادی و دارایی را به کلیه کارکنان تبریک گفت و آن را نتیجه تلاش کل شبکه بانک در سطح صف و ستاد دانست، در ادامه ایشان با اشاره به شرایط شیوع بیماری کرونا در شهرستانهای مختلف استان ، بار دیگر بر رعایت اصول و پروتکلهای بهداشتی در سطح شعب و مدیریت تاکید کرد، وی در ادامه با اشاره به نکاتی در حوزه های ایمنی شعب و همچنین توصیه به رعایت نظافت شعب و نظافت فردی کارکنان و استفاده از ماسک و دستکش ، از سلامت کارکنان به عنوان اولویتهای مهم بانک یاد نمود.

 در ادامه مدیر استان با اشاره به کاهش 34 درصدی مطالبات بانکی در پایان شهریور 1399 از این موفقیت بزرگ کارکنان استان تقدیر نمود و این دستاورد بزرگ کارکنان را نتیجه و حاصل تلاش یک یا دو سال اخیر آنان دانست ، وی افزود برای ادامه این روند موفقیت در استان باید نحوه پیگیری و تلاش کارکنان در بخش وصول مطالبات بانکی به صورت مستمر و هدفمند در دستورکار کارکنان قرار گیرد.

ربانی یکتا با اشاره به موفقیت همکاران در کسب رتبه دوم کشوری در آزمون سنجش اطلاعات شغلی شش ماهه اول سال 1399 از تلاش همکاران در ارتقای درجه مدیریت و تحقق صددرصدی اهداف در این شاخص ارزیابی عملکرد تقدیر نمود.

ربانی یکتا در ادامه با اشاره بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری و انجام کنترل و نظارت مستمر توسط مسیولین شعب، رعایت بهداشت اعتباری را موثر در تسهیل روند وصول مطالبات بانکی و همچنین جذب هوشمندانه مشتریان با اعطای تسهیلات دانست.

ایشان همچنین با اشاره به طرح اقدام مسکن ملی گفت 9 شعب از مجموع 12 شعبه استان درگیر این پروژه ملی می باشند ، که همکاران می توانند از این فرصت در جذب مشتریان جدید و پیمانکاران استفاده نمایند و انجام برخی خدمات بانکی این افراد، همچون صدور ضمانت نامه را در بانک مسکن متمرکز نمایند.

در ادامه فریبرز معصومی معاون مدیریت شعب استان نیز به گزارش عملکرد شعب در بخشهای مختلف شاخص های ارزیابی عملکرد پرداخت، وی با اشاره به نمره های کسب شده شعب در بخشهای مجزا گفت: از مجموع 12 شعبه استان تعداد 6 شعبه در منطقه سبز ارزیابی  عملکرد قرار گرفته اند که زحمات این همکاران پرتلاش قابل تقدیر است، در ادامه ایشان ضمن ارج نهادن به موفقیت شعبه لردگان به عنوان شعبه برتر استانی در ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 1399 با کسب نمره 913.74 از شعبه مرکزی بروجن که با کسب نمره 862.48 و شعبه اردل با نمره 855.9 به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند، تقدیر و تشکر نمود.

وی با بیان اینکه برخی از شعب علی رغم تلاشهای انجام شده ، موفق به کسب امتیازهای لازم در برخی از شاخصها نشده اند، تاکید کرد که با تلاش مضاعف و شناخت شاخص های ارزیابی عملکرد با جزییات کامل و زیر شاخص های مربوطه و شناسایی نقاط ضعف و قوت شعب می توان در مسیر پیشرفت شعب گام برداشت.

در ادامه معصومی از رؤسای شعب خواست تا با سایر همکاران شعبه جلسه ای در خصوص تجزیه و تحلیل گزارش ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 1399 برگزار نموده و همچنین اهداف تعیین شده در شش ماهه دوم سال 1399 برای کلیه کارکنان شعبه تشریح گردد، وی خاطر نشان نمود، شاخص های ارزیابی عملکرد باید به عنوان چارچوبی برای برنامه ریزی در فرا روی همکاران در مسیر حرکت به سوی موفقیت قرار گیرد.

معصومی همچنین ضمن تقدیر از موفقیت همکاران در کسب رتبه دوم کشوری در آزمون سنجش شغلی ، از شعبه کاشانی شهرکرد که با کسب نمره میانگین 85 عنوان شعبه برتر استانی را در این دور از آزمون به خود اختصاص داده بود، تشکر نمود، وی همچنین از بابک اسماعیلی به عنوان رتبه برتر آزمون سنجش شغلی در رده رؤسا و معاونین ، خانم راضیه بیگی به عنوان رتبه برتر در رده پایوران و امید زیلابی سندگانی رتبه برتر بانکداران تقدیر و تشکر نمود.

در پایان نیز هدایا و لوح تقدیری به رسم یادبود به رؤسای شعبه لردگان ، مرکزی بروجن، اردل که موفق به کسب رتبه های اول تا سوم ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال 1399 شده بودند و همچنین همکاران رتبه برتر در آزمون سنجش شغلی توسط مدیر و معاون مدیریت اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1399/9/17