تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری:

ترویج فرهنگ نمازخوانی به اخلاق مداری در سازمان کمک می کند

نشست ستاد اقامه نماز مدیریت شعب بانک مسکن استان چهار محال و بختیاری با حضور مدیر شعب استان و جمعی از اعضای ستاد اقامه نماز مدیریت، با هدف تقدیر از زحمات امام جماعت بانک در راستای تلاش برای اعتلای فرهنگ نماز در محل مدیریت شعب استان برگزار شد.

در ابتدای این نشست محسن ربانی یکتا ، مدیر شعب استان ضمن عرض خیرمقدم و ابلاغ مراتب قدردانی اعضای محترم شورای اقامه نماز بانک به امام جماعت بانک مسکن استان ، از زحمات ایشان در راستای همکاری با بانک مسکن و حضور مستمر ایشان در برنامه ها و مراسمات مذهبی و معنوی بانک در سالهی اخیر تقدیر و تشکر کرد.

 ربانی یکتا از نماز جماعت و برگزاری هرچه باشکوه تر این فریضه الهی به عنوان کلید دستیابی به سازمانی اخلاق مدار یاد نمود، ربانی یکتا در ادامه اظهار داشت: اهمیت به ارزشهای والای عبادی در ادارات دولتی باعث تقویت هر چه بیشتر احترام و تکریم ارباب رجوع و همچنین ایجاد فضای همدلی و صمیمیت بین کارکنان می شود.

مدیر شعب استان در ادامه ضمن آرزوی سلامتی برای همه هموطنان عزیز ، یاری خداوند متعال در کمک به کشور برای پشت سرگذاشتن بحران بیماری کرونا را خواستار شد، وی ابراز امیدواری نمود که بزودی پس از پشت سر گذاشتن این بحران ، بتوانیم برنامه مذهبی-معنوی بانک و بخصوص نماز جماعت را هر چه باشکوه تر از قبل برگزار کنیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مصطفی قربانی، امام جماعت بانک ، ضمن تجلیل از زحمات و همکاری اعضای ستاد اقامه نماز بانک مسکن، از کارکنان بانک مسکن در خصوص برگزاری مستمر و باشکوه مراسمات معنوی تقدیر نمود، ایشان از همکاری سه ساله خود با بانک مسکن و رابطه صمیمانه خود با کارکنان بانک مسکن ابراز خرسندی نمود.

در ادامه امام جماعت بانک ابراز امیدواری نمود، که پس از پشت سر گذاشتن بیماری کرونا بتوانیم برنامه های مذهبی-معنوی بانک را پرشور تر و با کیفیت تر از قبل از سر بگیریم.

در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود توسط مدیر استان به امام جماعت بانک مسکن استان به پاس تلاشهای مجدانه ایشان در مسیر سربلندی و اعتلای فرهنگ نماز تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1399/9/17