تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد:

مراسم خداحافظی بازنشستگی و تکریم رئیس دایره تجهیز پشتیبانی مدیریت

مراسم خداحافظی بازنشستگی و تکریم همکار علیرضا باقری ، رئیس دایره تجهیز پشتیبانی مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری که به تازگی به افتخار بازنشستگی نائل گردیده ، در مدیریت شعب استان ، با حضور مدیر و معاون مدیریت شعب و جمعی از همکاران مدیریت برگزار شد.

در ابتدای این  مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان پس از عرض خیر مقدم به همکاران حاضر در جلسه ، افتخار بازنشستگی علیرضا باقری را به ایشان و خانواده بانک مسکن استان تبریک و تهنیت گفت.

مدیر استان در ادامه از باقری به عنوان رئیس دایره ای دلسوز، سخت کوش و باتجربه یاد نمود، ایشان از اینکه باقری حدود سی سال از عمر گهربار خود را در سنگر بانک مسکن صادقانه ، دلسوزانه و بدون هیچ حاشیه ای به مردم عزیز استان خدمت نموده تقدیر و تشکر کرد و سلامتی و تندرستی ایشان از خداوند متعال آرزو نمود و بازنشستگی او را با عزت و غرورآفرین یاد کرد.

ربانی یکتا در ادامه خواستار تداوم و استمرار رابطه دوستانه باقری با بانک مسکن شد و از او خواست تا تجربیات ارزشمند سی ساله خود را از همکاران استان دریغ ننماید.

در ادامه مراسم، همکار بازنشسته ، علیرضا باقری پس از تقدیر و تشکر از مدیریت و سایر همکاران جهت برگزاری این مراسم ، اظهار نمود: دل کندن از بانک مسکن و خدمت به مردم عزیز استان و همچنین جدایی از همکاران ارزشمندم بسیار برایم دشوار بوده و باعث دلتنگی برایم شده، باقری در ادامه پش از تعریف خاطراتی از دوران خدمت خود در بانک مسکن، از کلیه همکاران مدیریت و شعب طلب حلالیت نمود.

باقری با اشاره به اینکه خدمت خود را از شعبه سعدی شهرکرد آغاز کرده و بعد از آن طی سالها در شعب فارسان ، مرکزی شهرکرد و شریعتی شهرکرد و سرانجام مدیریت شعب استان در پست های مختلف خدمت کرده ام ، اظهار نمود : در این دوران در بین همکاران و مشتریان بانک، دوستان و یاران گرانبهایی را یافته ام که برای من افتخاری ارزشمند است.

در پایان پس از قرائت متن لوح تقدیر مدیر عامل محترم بانک مسکن، هدایایی به رسم یادبود که توسط همکاران مدیریت و شعب تهیه شده بود به ایشان اهدا شد و همکاران حاضر در جلسه با باقری عکس یادگاری گرفتند.

آخرین بروزرسانی 1399/10/29