تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با ایام ولادت باسعادت حضرت زهرا (س):

از کارکنان اناث بانک در مدیریت چهارمحال و بختیاری تجلیل شد

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و روز مادر، مراسم تجلیل و تکریم کارکنان اناث بانک در مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

در این مراسم محسن ربانی یکتا، مدیر شعب استان از کارکنان اناث بانک به عنوان سرمایه های ارزشمند بانک یاد کرد و اظهار نمود: همکاران اناث بانک با تأسی از مکتب حضرت زهرا(س) ، علاوه بر انجام وظایف اجتماعی و اداری، وظیفه خطیر و سنگین خانه و خانواده را به خوبی مدیریت و هدایت می نمایند، که این تلاش و فداکاری قابل تقدیر است.

ایشان با اشاره به حدیث لولاک، حدیثی که از پیامبر اسلام(ص)  به عنوان حدیث قدسی نقل شده، با این مضمون که؛ اگر پیامبر (ص) نبود افلاک خلق نمی‌شدند و اگر علی (ع) نبود خداوند پیامبر را خلق نمی‌کرد و اگر فاطمه (س)  نبود خداوند پیامبر و علی را نیز خلق نمی‌کرد، بر مقام والا و جایگاه ارزشمند حضرت زهرا(س) نزد خداوند تاکید نمود.

 ربانی یکتا افزود: نامگذاری روز مادر و روز زن مقارن با ولادت این بانوی بزرگ نشان از اهمیت بالای جایگاه زنان و مقام والای مادران در آموزه های دین مبین اسلام دارد و این افتخار بزرگ جای مباهات ، عزت و سرفرازی برای زنان مسلمان است.

در پایان جلسه نیز از کارکنان اناث بانک مسکن تجلیل و هدایایی به رسم یادبود به آنها تقدیم شد.

آخرین بروزرسانی 1399/11/15