تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری در جمع رؤسای شعب و دوایر مدیریت تاکید کرد:

اهمیت نقش بانک مسکن در تولید مسکن و پشتیبانی تولید آن

در نشست تشریح سیاستهای اعتباری و اهداف سال 1400 در حوزه های مختلف عملکردی، مدیر شعب بانک مسکن استان چهارمحال و بختیاری در جمع رؤسای شعب و مدیریت بر اهمیت نقش بانک مسکن در تولید مسکن و پشتیبانی آن تاکید و به تأثیرات روان سازی شرایط و مقررات بر رونق بخش مسکن اشاره کرد.

اولین جلسه هم اندیشی مدیر استان با رؤسای شعب و دوایر مدیریت به منظور بررسی و تشریح سیاستهای اعتباری سال 1400و همچنین تشریح اهداف تعیین شده در سال جدید در محل مدیریت شعب استان ، با رعایت کلیه اصول و پروتکلهای بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای جلسه محسن ربانی یکتا ، مدیر شعب استان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و حلول این ماه مبارک را همراه با برکت و رحمت الهی و قبولی طاعات برای همکاران آرزو کرد، وی همچنین با اشاره به نامگذاری سال 1400 و مزین شدن آن به نام «سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» توسط مقام معظم رهبری ، بر تلاش همکاران برای کمک به حرکت چرخ اقتصادی کشور با ایجاد رونق در تولید مسکن تاکید کرد، وی افزود بانک مسکن نیز در سال جدید با توجه به شعار سال 1400 به صورت همدفمند و هوشمندانه تلاش کرده است تا در راستای عمل به شعار سال نقشه راه خود را ترسیم و اهداف خود را تعیین کند.

مدیر استان در ادامه با اشاره به فرمایشات و رهنمودهای ارزشمند مدیر عامل محترم بانک مسکن، به تشریح نکات مهم و کلیدی بیانات ایشان پرداخت و بر اصل مطالبه گری جهت هموار نمودن مسیر تحقق خواسته ها تاکید کرد، وی خاطرنشان نمود همکاران شعب و مدیریت در بخشهای مختلف باید چالشها، مشکلات و موانع مربوط به حوزه خود را به مدیریت انتقال دهند تا با بررسی و پیگیری جدی تر بتوان در مسیر مانع زدایی از مشکلات و چالشهای پیش رو موثر بود و نتیجاً با ایجاد روان سازی در شرایط و مقررات بتوان به پویایی تولید مسکن کمک نمود.

ربانی یکتا از لزوم بروزرسانی به موقع آمارهای وضعیت شعب و مدیریت در شاخص مختلف، تاکید و تسلط همکاران بر وضعیت آماری شعب در این شاخصها ، با توجه به اهداف تعیین شده را ضروری دانست.

مدیر استان با اشاره به سیاستهای اعتباری سال 1400 و کاملتر شدن سبد خدمات بانک مسکن در حوزه تخصیص مصارف با هدف دستیابی به اهداف سال جدید، از تاکید بیشتر مدیران ارشد بانک بر وصول مطالبات و جذب منابع  و تعیین هدف 40 درصدی برای این استان در بخش جذب منابع خبر داد، وی افزود کلیه همکاران شعب و مدیریت با تلاش و همدلی بیشتر و بازاریابی هدفمند می توانند در افزایش سهم سپرده ها و منابع بانک از کل منابع جذب شده توسط شبکه بانکی استان تاثیرگذار باشند.

در ادامه جلسه فریبرز معصومی ، معاون مدیریت شعب استان نیز به اشاره به اهداف تعیین شده سال 1400 به بیان تغییرات اعمال شده در شاخصهای ارزیابی عملکرد پرداخت، معاون مدیریت نیز با تشریح تنوع محصولات بانک در بسته سیاستهای اعتباری سال جدید، از جذب منابع به عنوان یکی از اولویتهای بانک در سال جاری یاد نمود.

ایشان از همکاران شعب خواست تا علاوه بر حوزه های جذب منابع و اعطای تسهیلات در سایر حوزه های مانند صدور ضمانت نامه بانکی ، وصول مطالبات و ... نیز کوشا باشند و همواره مسیر حرکت شعبه در شاخصهای مختلف را با اهداف تعیین شده رصد نمایند.

معصومی در ادامه نیز با اشاره بر وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستانهای مختلف استان بر رعایت پروتکلهای بهداشتی و توصیه های پزشکی جهت پیشگیری از این بیماری منحوس تاکید کرد و برای کلیه همکاران آرزوی صحت ، سلامتی و موفقیت در سال 1400 نمود.

در پایان جلسه نیز از زحمات سید صدرالدین حسینی و صالح رفیعی رؤسای شعب مرکزی شهرکرد و مرکزی بروجن که در سال گذشته به عنوان مدرسین برتر بانک در استان ، در امر آموزش کارکنان بانک نقش بسزایی داشتند، تقدیر و تشکر شد و لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به این عزیزان اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1400/1/24