تازه های اخبار تازه های اخبار

در راستای تداوم فعالیت‌های خیرخواهانه بانک مسکن صورت گرفت:

آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد از سوی بانک مسکن

با کمک های نقدی کارکنان بانک مسکن برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، 7 زندانی دیگر جرایم مالی به آغوش خانواده بازگشتند.

  در راستای مسئولیتهای اجتماعی و تداوم فعالیت‌های خیرخواهانه، بانک مسکن با کمک های مالی کارکنان خود در سطح کشور و با هماهنگی ستاد دیه استان تهران گامهای بسیار مثبتی را در راه حمایت و آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد برداشت.

بانک مسکن امسال نیز بنا بر سنت حسنه دستگیری از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد، از محل کمکهای نقدی کارکنان خود در بازه زمانی اسفند 1399 تا انتهای تیرماه 1400 با جمع آوری مبالغی به ارزش 1،561،700،000 ریال اقدام به آزادسازی 7 نفر از هموطنان دربند نمود.

گفتنی است 2 نفر از این عزیزان که به دلیل شرایط اقتصادی قادر به پرداخت بدهی خود نبودند از زندانیان استان چهارمحال و بختیاری بودند که جمعاً با کمک 550 میلیون ریالی بانک مسکن این دو عزیز هم استانی به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

ستاد دیه استان تهران نیز جهت تقدیر و سپاس از بانک مسکن در انجام این عمر خیر و کمک به آزادسازی زندانیان 4 لوح تقدیر برای کارکنان بانک مسکن ارسال نمود.

در پایان اشاره می شود حساب کمکهای مردمی بانک مسکن به شماره کارت  6280231522222222 در تمامی ایام سال پذیرای همیاری شما هموطنان عزیز به منظور آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد می باشد.

آخرین بروزرسانی 1400/5/10