از مدال آوران طلای رشته های ورزشی شنا و تنیس روی میز المپیاد ورزشی بانک مسکن، در استان آذربایجان شرقی تجلیل بعمل آمد.

از مدال آوران طلای رشته های ورزشی شنا و تنیس روی میز المپیاد ورزشی بانک مسکن، در استان آذربایجان شرقی تجلیل بعمل آمد.

طی مراسمی از دو نفر از همکاران برتر رشته های ورزشی شنا و تنیس روی میز، که در هفتمین المپباد ورزشی بانک مسکن در سال 1395 مقام نخست را کسب کرده و مدال طلای این رشته ها را به خود اختصاص داده بودند، تجلیل بعمل آمد.
در این مراسم مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی از تلاشهای ابوالفضل کفشدوزی آورنده مدال طلا در رشته شنا و یاسر خلیل زاده، آورنده مدال طلا در رشته تنیس روی میز، تشکر و قدردانی نمود و با بیان مطالبی ضمن مهم دانستن تندرستی همکاران، ورزش را یکی از عوامل موثر در این زمینه دانست و گفت: باید طوری برنامه ریزی شود که در سالهای آتی شاهد این باشیم که همکاران زیادی، با رغبت، به سمت ورزش روی آورده و در مسابقات خوب درخشیده و مدالهای زیادی را برای استان کسب نمایند.
احمدی از زحمات دست اندر کاران امور ورزش در استان تشکر کرد و خواستار جذب بیشر همکاران برای فعالیت در عرصه ورزش، در طول سال شد و افزود همکاران باید در طول سال با تمرینات روزانه، در رشته های مختلف، برای المپیاد ورزشی بانک در سال آینده آماده شوند و به تمرینات محدود به یک ماه مانده به برگزاری المپیاد ورزشی بسنده نکنند. تا شاهد کسب مدالهای زیادی در رشته های مختلف ورزشی باشیم.
گفتنی است در ابتدای این مراسم حبیب حقیقت نژاد سرپرست کاروان ورزشی استان ، ابولفضل کفشدوزی و یاسر خلیل زاده هر کدام ضمن ارایه گزارش، به بیان مسایل و مشکلات مربوطه پرداختند و کاپ ورزشی دریافتی خود، در المپیاد ورزشی را به مدیر شعب استان تقدیم نمودند.
در پایان این مراسم مدیر شعب استان به هر کدام از مدال آوران، هدایایی در قالب کارت هدیه اعطای نمود
آخرین بروزرسانی 1395/11/4