تجلیل از ورزشکاران برتر استان آذربایجان شرقی

تجلیل از ورزشکاران برتر استان آذربایجان شرقی

درراستای حمایت از برنامه های ورزشی و ترویج و تقویت روحیه ورزشکاری همکاران، مدیرشعب استان آذربایجان شرقی از ورزشکاران برگزیده مسابقات ورزشی در المپیاد بانک مسکن و شبکه بانکی کشور تجلیل به عمل آورد.
دراین مراسم مهدی احمدی مدیر شعب استان طی سخنانی، تقویت روحیه ورزشکاری همکاران را یکی از قدمهای مثبت خواند و افزود: گسترش فرهنگ ورزش در بین همکاران و روآوردن تمامی همکاران به برنامه های ورزشی نیاز به برنامه ریزی دقیق و مدون می خواهد که کمیته ورزشی استان باید این بستر را فراهم کرده وهمکاران را به سمت ورزش سوق دهند.
احمدی دربین سخنان خود از احداث مجتمع فرهنگی و وزرشی در محل شعبه شهید چمران تبریز در آینده خبر داد و تحقق این خبر را منوط به عملکرد بهتر استان در ماموریت بانکی خود اعم از جذب منابع، کاهش مطالبات معوق و ... دانست و خاطر نشان ساخت: بنابه گفته مسیولین و اولیای محترم بانک در صورت عملکرد مطلوب مدیریت، احداث این مجتمع در استان برای استفاده همکاران، شروع خواهد شد.
وی در پایان سخنان خود از تلاش همکارانی که در رشته های مختلف صاحب مقام شده بودند تشکر و قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد در مسابقات بعدی شاهد موفقیت بیشتر همکاران در تمامی رشته های ورزشی باشیم.
درادامه مراسم هریک از ورزشکاران به بیان نکته نظرات خود در زمینه های مختلف ورزشی پرداختند و در رابطه با مسایل و مشکلات موجود تبادل نظر صورت گرفت.
در پایان مراسم از آقایان محمد رضا ملکی دارنده مقام دوم تیمی رشته والیبال در شبکه بانکی، روح اله وظیفه دوست دارنده مقام اول انفرادی رشته شطرنج در شبکه بانکی، ابوالفضل کفشدوزی دارنده مقام سوم انفرادی رشته شنا در المپیاد ورزشی بانک مسکن، یاسر خلیل زاده دارنده مقام چهارم انفرادی رشته تنیس روی میز در المپیاد ورزشی بانک مسکن و سرکار خانم معصومه عابدینی دارنده مقام دوم گروهی رشته آمادگی جسمانی بانوان در المپیاد ورزشی بانک مسکن، با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/19