اهدای جوایز به برندگان حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن ، در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

اهدای جوایز به برندگان حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن ، در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

طی مراسمی در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی، برندگان سی و ششمین مرحله قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن، جوایز خود را دریافت نمودند.
در مراسمی که همزمان با ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام، حضرت ختمی مرتبت، محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع)، با حضور معاونین اجرایی و اداری پشتیبانی مدیریت شعب این استان ، تعدادی از روسای دوایر مدیریت و روسای شعب استان و برندگان حسابهای قرض الحسنه در استان، در سالن همایش بانک مسکن مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی برگزار شد 7 نفر از برندگان قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه، لوح تقدیر و سویچ خودرو داخلی 206 و 2 نفر از ایشان لوح تقدیر و تندیس مسکن برای کمک هزینه خرید واحد مسکونی، به عنوان جایزه سی و ششمین مرحله جوایز حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن، دریافت نمودند.
دراین مراسم که با دعوت رسمی روابط عمومی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی از آقایان یوسف سلمانی اقدم از مرند، محمد سعادتی از مراغه، محمد کاوه از اسکو، نصیب نوریان بسطام از اهر، رضا اکبرپور بقالی از تبریز، حسن علیزاده ممقانی از عجب شیر و خانمها مریم فیروزی حوری از گوگان، پری ناز عابدینی اسگندان از تبریز و آذر مسعود سینکی از تبریز، به همراه خانواده محترمشان برگزار گردید، محبوب قرصی و خلیل ایمانی بخشایش معاونین اجرایی و اداری پشتیبانی مدیریت شعب این استان به بیان مطالبی در خصوص فرهنگ قرض الحسنه پرداختند.
لازم به یادآوری است علاوه بر خودرو داخلی 206 و کمک هزینه خرید واحد مسکونی به مبلغ پنجاه میلیون تومان، انواع جوایز دیگر از جمله کمک هزینه خرید صنایع دستی و میلیاردها ریال جوایز نقدی به برندگان سی و ششمین مرحله از حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن تعلق گرفت.
محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت شعب بانک مسکن استان، طی سخنانی سپرده گذاران در حسابهای قرض الحسنه را افرادی شریف خواند و گفت: در این برهه زمانی که مردم از نظر اقتصادی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، عده ای پیدا می شوند که با افتتاح حساب قرض الحسنه نزد بانکها از جمله بانک مسکن، به فکر کمک رسانی به همنوعان خود می باشند و هیچ گونه چشم داشتی از این سپرده گذاری به غیر از خدمت رسانی به آحاد مختلف جامعه ندارند. در همین راستا در آیات و روایات متعددی، از پاداش مضاعف این افراد سخن به میان آمده و از قرض الحسنه به عنوان امری مقدس و در نهایت قرض به خداوند متعال یاد شده است.
وی به خدمات بانک مسکن ، به آحاد مختلف جامعه، از منابع قرض الحسنه اشاره نمود و افزود: بانک مسکن با دادن تسهیلاتی مثل تسهیلات ازدواج به جوانان و تسهیل زمینه ازدواج آنان، مدرسه سازی در مناطق محروم مثل مدرسه در دست احداث بانک مسکن استان در روستای خاروانا، و دستگیری از افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در قالب هزینه درمان، اقدام می نماید.
معاون اجرایی مدیریت شعب استان از تک تک حاضرین و افراد خیر که اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه در بانک مسکن می نمایند تشکر و قدردانی کرد و فلسفه برگزاری چنین مراسمها و قرعه کشی بانک مسکن در رابطه با اهدای جوایز به افتتاح کنندگان از این حساب را، قدردانی از این حرکت خداپسندانه آنان دانست. 
قرصی در پایان سخنان خود ضمن معرفی بانک مسکن به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی و پیشگام در تهیه مسکن برای آحاد مختلف جامعه، از مشتریان حاضر، به خاطر انتخاب بانک مسکن به عنوان بانک عامل خودشان، تشکر نمود و خواستار ادامه همکاری ایشان در آینده با بانک مسکن و استفاده از سایر مزایای بانک مسکن از قبیل افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم، حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان و... شد. 
در بخش دیگر این مراسم خلیل ایمانی بخشایش معاون اداری، پشتیبانی مدیریت شعب استان نیز با بیان آیات و روایاتی از قرآن کریم و پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)، بر آوردن حاجات مسلمانان را بسیار با ارزش خواند و ادامه داد: اهمیت قرض الحسنه به اندازه ای است که در قرآن کریم و فرمایشات ایمه اطهار(ع) نسبت به انجام آن تاکید فراوانی شده است.
وی در ادامه سخنان خود پاداش چند برابر، از بین رفتن گناهان، آمرزش خداوند، پاداش به ارزش ها را از جمله آثار قرض الحسنه خواند و ادامه داد: کسانی که در راستای قرض الحسنه قدم بر می دارند از آزمایش الهی سربلند بیرون آماده و مستحق پاداش دنیوی و اخروی می باشند.
ایمانی بخشایش اظهار امیدواری که روز بروز فرهنگ قرض الحسنه در جامعه گسترش پیدا کند و به این ترتیب کمک به همنوعان و نیازمندان در جامعه رواج پیدا نماید.
در پایان مراسم لوح های سپاس و جوایز برندگان حسابهای قرض الحسنه بانک مسکن در استان، به برندگان اهدای گردید.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4